Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Maski

Ochrona dróg oddechowych » Maski

Maski przeciwgazowe i inne

Maski pełnotwarzowe to efektywna ochrona dróg oddechowych oraz całej twarzy przed działaniem pyłu czy też niebezpiecznych oparów chemicznych i innych toksycznych substancji. Tego typu maski BHP są wymagane m.in. w przedsiębiorstwach związanych z branżą chemiczną czy farmaceutyczną i wielu innych. Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwie pracowników oraz ich wygodzie, polecamy maski BHP z naszej oferty: profesjonalne, komfortowe i nowoczesne zarazem.

 

Maski BHP od najlepszych producentów

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę masek BHP, dostosowanych do wymogów bezpieczeństwa w każdej branży. Znajdą u nas Państwo m.in. produkty marek takich, jak 3M czy Mercure oraz kompatybilne z maskami pochłaniacze i filtry, zapewniające im niezakłóconą pracę.

 

Kupując w naszym sklepie, mogą Państwo oczekiwać fachowej pomocy przy doborze odpowiedniej maski, jak również sprawnej dostawy i konkurencyjnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu i składania zamówień!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK