Odzież przeciwdeszczowa

Różne warunki pracy wymagają od nas zastosowania różnych środków ochrony zdrowia. Musimy się chronić od upałów i od zimna, od promieni słonecznych i od deszczu. W tej kategorii znajdziesz odzież roboczą, dzięki której opady deszczu i śniegu nie będą Ci straszne. To przede wszystkim kurtki przeciwdeszczowe z kapturem, które najczęściej zakładamy, gdy pada lub zanosi się na deszcz. Kurtki możemy założyć na lekki podkoszulek lub grubą bluzę – w zależności od temperatury. Kaptur możemy schować w kieszonkę zamykaną na suwak. Dzięki temu nie będzie nam on przeszkadzał, gdy nie będziemy mieli potrzeby zakładania go na głowę. Same kurtki przeciwdeszczowe również dostępne są w różnych grubościach, z przeznaczeniem na lato czy zimę.

Ochrona przed deszczem (i wilgocią w ogóle) jest bardzo ważna. To właśnie wilgoć sprawia, że nasz organizm się wychładza, nawet w ciepłe dni, a my następnego dnia budzimy się z wysoką gorączką. Dlatego trzeba chronić się przed wilgocią bez względu na porę roku, w jaką przyszło nam pracować na zewnątrz. Oprócz kurtek takiej ochronie służą również długie płaszcze przeciwdeszczowe,  Kurtki i płaszcze posiadają także kieszenie, w których schowasz cenne przedmioty, jak telefon komórkowy czy klucze i dokumenty, które również będą chronione przed przemoknięciem.

Podczas intensywnych opadów lub gdy na dworze przebywamy długo, przed wilgocią warto chronić nie tylko tułów, ale całe ciało. Gdy już zadbamy o ochronę górnych partii ciała oraz przeciwdeszczowe buty, skupmy się na przeciwdeszczowych spodniach. Możemy kupić je oddzielnie lub w kompletach – wtedy strój roboczy będzie tworzył jedną wspólną całość. Jeśli wolimy jednoczęściowe kombinezony, które ochronią nas przed deszczem, wybierzmy kombinezony od sprawdzonych i cenionych producentów odzieży roboczej. Najlepszą przeciwdeszczową ochronę w pracy zapewni Ci odzież z naszej oferty – złóż zamówienie online i oczekuj ekspresowej dostawy.