Czapki robocze

Czapki robocze w ofercie Natare.pl

Jesienią i zimą, kiedy dni robią się coraz zimniejsze, naturalne jest, że zmieniamy garderobę na cieplejszą. Swetry, kurtki czy ciepłe skarpety zaczynają nam towarzyszyć każdego dnia. Wychodząc na zewnątrz, sięgamy po rękawiczki oraz czapki. 

O tym, że należy nosić czapkę, nie trzeba nikogo przekonywać. Ma to wiele zalet dla naszego zdrowia. Przede wszystkim czapka chroni nas przed utratą nadmiaru ciepła z organizmu. Przebywając w zimnych temperaturach, możemy tracić go nawet 70%! Nosząc czapkę, zapobiegamy tym samym wyziębieniu, przewianiu oraz wychłodzeniu organizmu. Noszenie czapki szczególnie chroni nasze zatoki, które jesienią i zimą mogą być przyczyną bardzo złego samopoczucia. Czapka staje się niezbędnym uzupełnieniem stroju w przypadku wykonywania pracy na świeżym powietrzu, w chłodniach, halach czy innych miejscach, gdzie jesteśmy narażeni na przeciągi, zimno oraz niskie temperatury. Dzięki szerokiej ofercie czapek w sklepie Natare.pl zapewnisz bezpieczeństwo pracy w swoim przedsiębiorstwie.

Czapki ochronne BHP w sklepie Natare.pl

W sklepie Natare.pl znajdziemy ogromny wybór specjalistycznych czapek roboczych oraz ochronnych uszytych z wysokiej jakości dzianin oraz tkanin. Osoby pracujące w trudniejszych warunkach znajdą tutaj wybór profesjonalnych produktów nie tylko wysokiej jakość, ale również zapewniających wygodę i komfort w trakcie noszenia.

Praca na budowie jest ogromnym wyzwaniem zarówno latem, jak i zimą. Wymaga nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale również wytrzymałości oraz noszenia specjalistycznej odzieży. Kask latem sprawia, że jest nam gorąco, natomiast zimą nie chroni przed chłodem. Warto zatem zaopatrzyć swoich pracowników w specjalistyczną podszewkę pod hełm, która ochroni głowę przed wyziębieniem. Pracując w chłodzie, warto zwrócić uwagę na jakość wybieranych produktów. Na jesień oraz zimę szczególnie sprawdzą się ciepłe, podwójne dzianiny lub takie wyposażone w podszewkę thinsulate. 

Wysokiej jakości czapki BHP

Wygodna czapka to taka, która nie uwiera oraz nie ciśnie w trakcie noszenia. Ważnym jest zatem, aby wybrane przez nas nakrycie głowy, wykonane było z dzianiny lub materiału o elastycznym splocie, zapewniającym dopasowanie do kształtu głowy. Dobrze też wybrać czapkę, której wysoka jakość wykonania, pozwoli na dopasowanie do głowy każdego z naszych pracowników. Jeśli zatrudniani przez nas pracownicy wykonują swoją pracę po zmroku, warto również dla ich bezpieczeństwa zdecydować się na czapki z odblaskowymi detalami lub we fluoresencyjnych kolorach. 

Jednym z miejsc, gdzie pracownicy zobowiązani są do noszenia nakrycia głowy, jest kuchnia. Pracownicy gastronomii ze względu na higienę zobowiązani są do noszenia czapek. W sklepie internetowym Natare bez problemu zakupimy toczki kucharskie w atrakcyjnej cenie.