Bluzy robocze Portwest

Świetny wybór w przedziale bluz ostrzegawczych odblaskowych.

Solidna jakość wykonania oraz dobrze dobrane materiały. To ważny aspekt przy wyborze specjalistycznej odzieży roboczej. Firma Portwest świetnie zadba o twój komfort i bezpieczeństwo w czasie pracy.

Bluzy robocze (ostrzegawcze) Portwest

Jakość wykonania oraz dobrze dobrane materiały. To kluczowe przy wykonaniu specjalistycznej odzieży roboczej. Bluzy ostrzegawcze Portwest dostępne są już w sprzedaży naszego sklepu internetowego i stacjonarnego Natare. Dzięki funkcji ostrzegawczej będziesz w stanie zapewnić pracownikom większy komfort pracy oraz bezpieczeństwo w ramach spełnienia warunków BHP. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów bluzy robocze od marki Portwest. Bluzy robocze dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu designowi nosi się z przyjemnością zarówno w pracy jak i do użytku codziennego. 

Bluzy ochronne nosi się z przyjemnością. Są miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem firmy PORTWEST w naszym sklepie. Ich odzież robocza tworzona jest od podstaw w szerokiej gamie modeli ale i także kolorystyk i rozmiarów. Dzięki uniwersalnej rozmiarówce, szerokiej tabeli rozmiarów i nowoczesnym krojom każdy znajdzie coś dla siebie. Odzież robocza w większości jest unisex, przeznaczona zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, lecz również znajdą się modele kierowane głównie do jednej grupy odbiorców. Bluzy robocze Portwest dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu zaspokajają gusta estetyczne osób, które je noszą. Nic nie stoi wszak na przeszkodzie, by podczas pełnienia zawodowych funkcji czuć się dobrze ze swoim wyglądem zewnętrznym. Do wybranej bluzy możesz dobrać również spodnie do pasa lub ogrodniczki oraz buty, nie opuszczając przy tym strony naszego sklepu. Zapraszamy również do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego w Zgierzu przy ulicy Dąbrowskiego 19a.

Bluza robocza - podstawowe wyposażenie każdego pracownika

Bluzy robocze powinny być wykonane z solidnego i komfortowego materiału. Najpopularniejsze bluzy BHP wykonane są z bawełny oraz z materiału łączącego bawełnę z poliestrem. Bluza robocza różni się od bluzy codziennej przede wszystkim funkcjonalnymi opcjami oraz odpornością na uszkodzenia i rozdarcia. Podobnie do innych elementów garderoby, bluzy zazwyczaj wyposażone są w liczne kieszenie a także czasem wysoki kołnierz mający za zadanie chronić przed wiatrem. Wśród rodzajów bluz roboczych dużą popularnością cieszą się polary robocze z racji na swoje właściwości cieplne. Szukając bluz ochronnych do naprawdę ciężkich warunków, warto sprawdzić bluzy softshell, odporne na wiatr i nieprzemakalne

Osobom pracującym na stanowiskach na których wymagane jest przestrzeganie specjalnych norm zalecamy wybór bluz np. antyelektrostatycznych lub trudnopalnych. Dla monterów i mechaników zalecane są specjalne wzmocnione materiałem bluzy monterskie z dodatkową ilością kieszeń na narzędzia i akcesoria. Portwest w swojej ofercie posiada dużą liczbę bluz odblaskowych ostrzegawczych do pracy w warunkach o ograniczonej widoczności. Świetnie sprawdzą się dla pracowników drogowych oraz budowlanych pracujących o zmroku lub w miejscach gdzie potrzebują dużej widoczności. Nie czekaj zamów bluzę roboczą PORTWEST już teraz i czuj się bezpieczniej i bardziej komfortowo.