Buty robocze BHP - Obuwie robocze męskie i damskie - Atrakcyjne ceny!

Buty robocze

Profesjonalne buty robocze męskie i damskie - zobacz całą ofertę w naszym sklepie BHP

Oferujemy buty robocze spełniające wszelkie normy jakościowe i technologiczne dla każdej gałęzi przemysłu. Oferujemy buty wyprodukowane w technologii ESD (nie zawierające metalowych elementów) z kompozytowym podnoskiem. Dla branży mniej wymagających możemy zaoferować buty robocze z podnoskiem metalowym lub nie posiadające podnoska. 

Klienci ceniący sobie wygodę i komfort użytkowania butów roboczych docenią jakość wykonania butów takich producentów jak: ARTRA, Sara, BASE, GIASCO, Beta. 

Buty robocze produkowane obecnie to zupełnie inny produkt niż jeszcze 5 lat temu. Technologie produkcyjne i design przeszły dogłębne zmiany i producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych i produkują coraz trwalsze, wygodniejsze i nowocześniej wyglądające buty robocze. 

Jedną z częstszych przyczyn urazów spowodowanych wypadkami w miejscu pracy jest brak specjalistycznych butów. Chcąc spełnić wymogi BHP i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników na hali fabrycznej, w zakładzie przemysłowym, w magazynie czy na placu budowy, należy wyposażyć ich w wysokiej jakości obuwie ochronne.

Profesjonalne buty ochronne – lepsze zabezpieczenie dla pracowników

Zgodnie z wymogami BHP buty robocze wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją, dopasowaną do specyfiki pracy w trudnych warunkach. Obuwie robocze nie tylko chroni stopy pracowników przed przygnieceniem czy zmiażdżeniem, ale i innymi kontuzjami, takimi jak skręcenie. Buty grom i inne są wygodne, nie obcierają i nie powodują odcisków, co daje ogromny komfort pracy dla każdego użytkownika.

Dobrej jakości obuwie robocze:

  • Chroni przed urazami mechanicznymi, zapobiegając m.in. urazom stopy, gdy spadnie na nogę coś ciężkiego
  • Chroni przed substancjami żrącymi, zapobiegając podrażnieniom czy oparzeniom
  • Ma antypoślizgową podeszwę, która zapewnia stabilny chód

Markowe buty dla wymagających: Łódź i cała Polska

W naszym sklepie internetowym czeka na Was szeroki wybór butów roboczych, przeznaczonych do pracy w różnych warunkach – wewnątrz oraz na zewnątrz, niezależnie od pogody. Oferujemy wyłącznie markowe obuwie, stworzone zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi normami BHP. Buty Grom, Beta, Deltaplus, Protektor, Urgent i inne to buty najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy.

Buty o najwyższym standardzie bezpieczeństwa kupisz w sklepie, który zapewnia:

  • Profesjonalną obsługę – nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie, pomogą dobrać odpowiedni fason butów oraz rozmiar
  • Sprawną wysyłkę zamówionych produktów – dysponujemy szerokim asortymentem, oferowane artykuły dostępne są w zasobach magazynowych
  • Konkurencyjne ceny

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze buty robocze dla siebie i swoich pracowników!

sdadsaddsda dsa