Buty robocze męskie i damskie | Obuwie robocze ochronne BHP

Buty robocze

Oferujemy profesjonalne obuwie robocze spełniające wszelkie normy jakościowe i technologiczne dla każdej gałęzi przemysłu. Oferujemy przede wszystkim markowe buty robocze wyprodukowane w technologii ESD (nie zawierające metalowych elementów) z kompozytowym podnoskiem. Posiadamy również modele z podnoskiem metalowym lub takie, w których nie występuje dodatkowa ochrona palców.

Klienci ceniący sobie wygodę i komfort użytkowania butów roboczych chętnie wybierają i doceniaja jakość wykonania butów takich producentów jak: ARTRA, Sara, BASE, GIASCO, Beta. 

Buty robocze męskie i damskie

Markowe buty robocze produkowane obecnie to zupełnie inny produkt niż jeszcze 5 lat temu. Technologie produkcyjne i design przeszły dogłębne zmiany i producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych i produkują coraz trwalsze, bardziej wygodna a także ciekawiej wyglądające buty robocze. 

Jedną z częstszych przyczyn urazów spowodowanych wypadkami w miejscu pracy jest brak specjalistycznych butów. Chcąc spełnić wymogi BHP i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników na hali fabrycznej, w zakładzie przemysłowym, w magazynie czy na placu budowy, należy wyposażyć ich w wysokiej jakości markowe obuwie robocze. 

Buty ochronne BHP

Zgodnie z wymogami BHP buty robocze wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją, dopasowaną do specyfiki pracy w trudnych warunkach. Obuwie robocze nie tylko chroni stopy pracowników przed przygnieceniem czy zmiażdżeniem, ale i innymi kontuzjami, takimi jak skręcenie. Buty do pracy Grom i inne są wygodne, nie obcierają i nie powodują odcisków, co daje ogromny komfort pracy dla każdego użytkownika.

Dobrej jakości obuwie robocze:

  • Chroni przed urazami mechanicznymi, zapobiegając m.in. urazom stopy, gdy spadnie na nogę coś ciężkiego
  • Chroni przed substancjami żrącymi, zapobiegając podrażnieniom czy oparzeniom
  • Ma antypoślizgową podeszwę, która zapewnia stabilny chód

Obuwie robocze BHP

W naszym sklepie internetowym czeka na Was szeroki wybór butów roboczych .Które są przeznaczone do pracy w różnych warunkach – wewnątrz oraz na zewnątrz, niezależnie od pogody. Oferujemy wyłącznie markowe obuwie, stworzone zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi normami BHP. Buty Grom, Beta, Deltaplus, Protektor, Urgent i inne to profesjonalne buty najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy.

Buty o najwyższym standardzie bezpieczeństwa kupisz w sklepie, który zapewnia:

  • Profesjonalną obsługę – nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie, pomogą dobrać odpowiedni fason butów oraz rozmiar
  • Sprawną wysyłkę zamówionych produktów – dysponujemy szerokim asortymentem, oferowane artykuły dostępne są w zasobach magazynowych
  • Konkurencyjne ceny

Jakie buty robocze wybrać na magazyn?

Wysokiej jakości buty robocze są w stanie chronić stopy przed urazami. Pomagają utrzymać czyste środowisko pracy. Uwzględnij swoje potrzeby i ochronę, jakiej potrzebujesz. Także upewnij się, że wybierasz buty, które będą wygodne i bezpieczne.

Grom oferuje obuwie ochronne dla pracowników wykonujących swoje obowiązki na magazynie. Obuwie to jest lekkie i wygodne, a także posiada antypoślizgową podeszwę. Jest to bardzo ważne, ponieważ pracownicy często muszą przechodzić przez mokre i śliskie powierzchnie. Ponadto buty te są wykonane z trwałych materiałów, które nie blakną i nie ulegają uszkodzeniom.

Jakie powinno być obuwie robocze na magazyn:

  • powinno być lekkie i wygodne;
  • posiadać antypoślizgową podeszwę, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom;
  • powinno być wykonane z trwałych materiałów.

Warto więc wybrać buty, które będą lekkie i wygodne. Dodatkowo podeszwa powinna być antypoślizgowa, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Buty muszą być także wykonane z trwałych materiałów. Pamiętaj, że dla Twojego bezpieczeństwa przede wszystkim warto więc wybrać buty robocze odpowiednie do rodzaju wykonywanej pracy. Wybierz buty, które posiadają antypoślizgową podeszwę. Pamiętaj, że taka podeszwa zapewni Ci stabilny chód. Dzięki czemu będziesz mieć większą pewność siebie podczas pracy.

Buty robocze przemysłowe i budowlane

Wszystkie modele butów roboczych zostały tak zaprojektowane, by spełniać wszelkie potrzeby naszych klientów.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego modelu dla Państwa potrzeb oraz możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru i koloru. Zapewniamy szybką realizację zamówień i dostawę na terenie całej Polski. Obuwie robocze takich marek jak: Grom, Beta, Deltaplus, Protektor, Urgent, Artra i inne to profesjonalne buty najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na markowe buty robocze dla siebie i swoich pracowników!