Najlepsze sandały robocze z podnoskiem i bez podnoska

Sandały robocze

Sandały ochronne to popularne obuwie robocze używane na halach produkcyjnych, magazynach a także wszędzie gdzie potrzebne jest optymalne zabezpieczenie stopy przy bardzo dobrej wentylacji.

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli od najbardziej popularnych firm na rynku BHP takich jak Urgent, Artra, Beta, czy Deltaplus. Posiadamy klasyczne modele zarówno bez zabezpieczeń jak i te wzmocnione dodatkowym podnoskiem kompozytowym lub stalowym który chroni palce przed niespodziewanym uderzeniem w stopę.

Najlepsze sandały robocze – szeroki wybór, atrakcyjne ceny

W Natare oferujemy szeroki wybór wszelkich niezbędnych elementów odzieży roboczej i ochronnej, w tym buty. W tej kategorii znajdziecie wysokiej jakości sandały robocze, które sprawdzą się różnorodnych miejscach pracy. Oferta obejmuje obuwie dedykowane osobom pracującym na produkcji, gdzie panują wysokie temperatury. Dysponujemy również sandałami medycznymi, które sprawdzą się dla pracowników szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Poznajcie teraz bliżej atrakcyjną ofertę od Natare!

Bezpieczne sandały robocze dla pracowników

Najlepsze sandały robocze od Natare polecane są wszędzie. Zwłaszcza gdy potrzebujemy idealnego połączenia między zabezpieczeniem stopy, a prawidłową wentylacją. Wszystkie oferowane wersje obuwia ochronnego posiadają zakryte palce. Niektóre wersje wyposażone zostały w dodatkowo wzmocniony przód. Który chroni przed nagłym uderzeniem w stopę. 

Ponadto oferowane wyroby zostały wykonane w trwałych, a jednocześnie przewiewnych materiałów. Które zapewnią skórze prawidłową wentylację. Dodatkowym atutem są wycięte otworki. Które gwarantują jeszcze lepszy dostęp powietrza.

Bezpieczne sandały robocze dla pracowników są wygodne i komfortowe. Posiadają grubą podeszwę. Która gwarantuje komfort nawet podczas wielogodzinnego chodzenia. 

Godne polecenia są również modele dedykowane pracownikom służby zdrowia. Posiadamy szeroki wybór sandałów medycznych w kolorze białym. Które spełniają wszelkie wymogi obuwia do szpitala, przychodni czy gabinetu lekarskiego. Większość z tych propozycji wykonane zostało z naturalnej skóry. Która świetnie przepuszcza powietrze, a do tego doskonale dostosowuje się do kształtu stopy, gwarantując maksimum wygody. Białe obuwie robocze z odpowiednimi właściwościami świetnie sprawdzi się również w przemyśle spożywczym. Sandały robocze sprawdzą się między innymi dla pracowników piekarni.

Sandały robocze z kwasoodporną podeszwą – sprawdź na Natare.pl!

W ofercie naszego sklepu znajdują się również sandały robocze z kwasoodporną podeszwą. Sprawdzą się one w miejscach pracy, w których pracownicy mają do czynienia z niebezpiecznymi substancjami. Takie buty zadbają o ich bezpieczeństwo i pozwolą skutecznie wykonywać ich obowiązki. 

Dysponujemy najlepszymi markami sandałów roboczych takimi jak Artra, Protector, Urgent czy Beta. To renomowani producenci. Którzy specjalizują się tworzeniu specjalistycznych butów dedykowanych różnorodnym branżom. Zajdziecie u nas modele zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów.

Sandały ochronne Urgent to często wybierane obuwie ochronne. Świetnie sprawdza się w agencjach pracy

Sandały robocze – dlaczego warto?

Sandały robocze zapewniają pracownikom bezpieczeństwo w czasie pracy oraz dbają o ich codzienny komfort. Dzięki temu wykonywanie obowiązków pracowniczych stanie się łatwiejsze i skuteczniejsze. Odpowiednio dobrane obuwie robocze znacznie podnosi ergonomię pracy. Sprawiając, że pracownicy pracują bardziej efektywnie.

W ofercie Natare znajdziecie bezpieczne sandały robocze dla pracowników w atrakcyjnych cenach. Z powodzeniem zamówicie u nas hurtowe ilości produktu, by móc odpowiednio wyposażyć wszystkich zatrudnionych. 

W razie wątpliwości nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze odpowiedniego modelu. Zapewniamy również ekspresową i bezpieczną wysyłkę na terenie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Klasa ochrony obuwia roboczego

Zależnie od właściwości obuwia każdy model posiada inną klasę obuwia. Wyróżniamy:  SB, S1, S2, S3, S4, S5, S1P. Klasa ochrony SB - Obuwie wyposażone w podnosek oraz podeszwę odporną na paliwa i oleje. 

Klasa ochrony S1.  Obuwie ochronne wyposażone w podnosek. Zabudowaną piętę, podeszwę absorbującą energię w części piętowej oraz odporną na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne. 

Klasa ochrony S2.  Obuwie ochronne wyposażone w podnosek. Zabudowaną piętę, podeszwę absorbującą energię w części piętowej oraz odporną na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody. 

Klasa ochrony S3. Obuwie robocze odporne na przebicie. Wyposażone w podnosek, zabudowaną piętę. Podeszwę absorbującą energię w części piętowej oraz odporną na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody. 

Klasa ochrony S4.  Obuwie robocze, wyposażone w podnosek. Zabudowaną piętę. podeszwę absorbującą energię w części piętowej oraz odporną na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne. Wodoszczelne 

Klasa ochrony S5.  Obuwie robocze odporne na przebicie. Wyposażone w podnosek, zabudowaną piętę. Podeszwę absorbującą energię w części piętowej oraz odporną na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i wodoszczelne. 

Klasa ochrony S1P. Obuwie ochronne wyposażone w podnosek. Podeszwę o właściwościach antyelektrostatycznych i antypoślizgowych. Absorpcję energii w części piętowej. Podeszwę z wkładką antyprzebiciową, która chroni stopę przed skutkiem nadepnięcia na ostre przedmioty.

W odróżnieniu od S3 obuwie robocze klasy S1P nie posiada podwyższonej wodoodporności. W zamian zaś S1P charakteryzują się większą przewiewnością.