Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Porządne rękawice skórzane to element stroju roboczego, którego nie może zabraknąć w miejscu pracy, gdzie dłonie narażone są na obtarcia, a częste podnoszenie ciężkich przedmiotów dodatkowo je obciąża. Nosząc skórzane rękawice mamy pewniejszy chwyt, więc możemy złapać przedmiot o śliskiej powierzchni. Rękawice chronią także przed skaleczeniem, np. drzazgami, dlatego bez obaw możemy podnosić przedmioty o nierównej powierzchni, np. bale drewna, z których mogą wystawać drzazgi.

W zależności od modelu robocze skórzane rękawice wykonane są ze skóry bydlęcej, jagnięcej lub koziej. Niektóre z nich uszyte są z jednego kawałka skóry – takie rękawice cechują się niezwykłą wytrzymałością, ponieważ unikamy ryzyka rozejścia się szwów. Natomiast te, które szyte są z kilku kawałków skóry, uszyte są specjalną, mocną nicią i ściegiem, który wykorzystywany jest właśnie do szycia odzieży roboczej. Rękawice często wzmacniane są dodatkową warstwą skóry na chwytnej stronie dłoni. Bawełniana wyściółka w środku rękawic zapewnia komfort, a wykorzystanie licowanej skóry do produkcji rękawic podnosi walory estetyczne produktów.

Rękawice skórzane do pracy szyte są z myślą o bezpieczeństwie, ale także o wygodzie. Dzięki temu pracując w rękawicach, nic nas nie uciska, nie obciera i możemy skupić się na wykonywanej pracy. Wygodne ściągacze utrzymują rękawice stabilnie na dłoniach, a niektóre rękawice posiadają dodatkową osłonkę ochronną na tętnicę na nadgarstku.

Rękawice skórzane chronią przed otarciami i skaleczeniami, ułatwiają pracę, a pianka ochronna amortyzuje uderzenia, która chroni nas przed bolesnymi kontuzjami. Rękawice najlepszych producentów odzieży roboczej (Deltaplus, Urgent) zamówisz w naszym sklepie internetowym.

Robocze rękawice ze skóry dla pracowników

Ochrona dłoni podczas pracy jest niezbędna na wielu stanowiskach. Często bowiem zdarza się tak, że wykonywane obwiązki wiążą się z niebezpieczeństwem oparzenia, kontaktu z toksyczną substancją lub po prostu ubrudzenia rąk. W takich sytuacjach znakomicie sprawdzą się robocze rękawice ze skóry dla pracowników, które cechuje doskonała jakość wykonania i znakomita funkcjonalność.

Gwarantują one użytkownikowi duży komfort i bezpieczeństwo pracy, a przy tym nie ograniczają ruchów, co ma duże znaczenie dla efektywności wykonywanych czynności.

Oferta Natare obejmuje szeroki wybór skórzanych rękawic roboczych. Znajdziemy tutaj wersje bez palców, które pozwalają na swobodne wykonywanie zadań wymagających dużej precyzji. Oferujemy także modele pełne wzbogacone dodatkowymi ściągaczami na nadgarstku, które chronią przed dostawaniem się do środka niepożądanych substancji. 

Dysponujemy także skórzanymi rękawicami roboczymi dodatkowo ocieplanymi. To idealny wybór dla osób pracujących w różnego rodzaju chłodniach czy zamrażalniach, a także na zewnątrz w miesiącach jesienno-zimowych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje ciepło, przy jednoczesnej prawidłowej wentylacji, co zapobiega poceniu się dłoni.

Skórzane rękawice robocze – atrakcyjny wybór rozmiarów i wzorów

Jako sklep z profesjonalną odzieżą ochronną i roboczą oferujemy szeroki wybór asortymentu. Nie inaczej jest w kwestii skórzanych rękawic roboczych. Znajdziecie u nas idealne modele zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oferowane produkty dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, a także w wielu rożnych wzorach i kolorach.

Cechuje je nie tylko wysoka funkcjonalność, ale także atrakcyjny design, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym gustom. Zdajemy sobie sprawę, że zadaniem odzieży roboczej, nie jest dobrze wyglądać, ale czyż nie przyjemniej się pracuje w rękawicach, które się nam autentycznie podobają? 

Warto także podkreślić, że wyroby, które znajdziecie na Natare.pl to produkty najwyższej jakości stworzone przez renomowane marki będące liderami w branży odzieży roboczej i ochronnej. Ich rękawice skórzane cechują się znakomitym wykonaniem i dbałością o każdy szczegół. To gwarantuje wieloletnią żywotność produktów i ich wysoką odporność na uszkodzenia.

Skórzane rękawice robocze wysokiej jakości

Postaw już dziś na kompleksową ochronę dłoni w każdych warunkach i wybierz robocze rękawice ze skóry dla pracowników. Spełniają one wszelkie wymogi BHP, będą zatem użytecznym i skutecznym wyposażeniem w wielu zakładach pracy. Jesteśmy przekonani, że Twój personel doceni wybór produktu wysokiej jakości, który zapewni maksimum wygody i bezpieczeństwa, a do tego nie będzie ograniczał ruchów podczas wykonywania obowiązków pracowniczych.

Jeśli nie wiesz, który model roboczych rękawic skórzanych będzie najlepszy w Twoim przypadku, skontaktuj się z naszym sklepem. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy fason i odpowiedni rozmiar. Udzielimy również informacji dotyczących składania zamówień oraz przesyłek.