Odzież przeciwdeszczowa Vizwell

Odzież przeciwdeszczowa Vizwell dla osób pracujących w trudnych warunkach pogodowych

Odpowiednia ochrona pracowników przed niesprzyjającymi warunkami to twój obowiązek. Spędzają oni dużo czasu na zewnątrz, moknąć? Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie. Stroje przeciwdeszczowe Vizwell to bardzo dobry wybór. Nie tylko chronią przed deszczem, ale zapewniają bezpieczeństwo. Dostępne kolory sprawiają, że pracownicy są widoczni z daleka, nawet w pochmurny, deszczowy dzień. Wysoka jakość strojów zapewnia optymalny przepływ powietrza i trwałość.

Kurtki przeciwdeszczowe Vizwell to wybór najlepszej jakości

Kurtki przeciwdeszczowe, które oferujemy, charakteryzują się doskonałą jakością. Wykonane z materiału przeciwdeszczowego, który przepuszcza powietrze,  zapobiegają przegrzaniu się organizmu. Znakomite wykończenie sprawia, że pod spód nie dostanie się ani kropla deszczu, a dzięki zamkom ekspresowym użytkowanie kurtki jest niezwykle komfortowe – lekko się ją zapina i rozpina. Na zimniejsze dni warto zainwestować w przeciwdeszczowy, dodatkowo ocieplany model Vizwell. Na cieplejsze, deszczowe dni posiadamy kurtki lżejsze, jednak tak samo nieprzemakalne. 

Komplety, spodnie i płaszcze przeciwdeszczowe Vizwell dla komfortu twojej pracy!

Jeśli zależy ci na czymś więcej niż kurtce, oferujemy spodnie i komplety Vizwell. Idealnie dopasowane, nieprzepuszczające ani kropli wody. Odblaskowe elementy ostrzegawcze sprawią, że twój pracownik będzie widoczny z daleka. Warte twojej uwagi są również ogrodniczki przeciwdeszczowe. Są one wygodne w noszeniu i zapewniają odpowiednią ochronę przed deszczem. Długi płaszcz przeciwdeszczowy także ochroni dużą część ciała. Zapoznaj się z ofertą zgromadzoną w tej kategorii już dziś!