Ochrona wzroku

Środki ochrony wzorku dla pracowników – wybierz na Natare.pl!

Odpowiednia ochrona oczu podczas pracy to fundament w wielu branżach. Na uszkodzenia wzorku narażonych jest wiele osób pracujących w specjalistycznych warunkach lub korzystających z potencjalnie niebezpiecznych narzędzi. Dlatego tak ważne jest, by w takich sytuacjach zapewnić podwładnym odpowiednie środki ochrony wzorku dla pracowników. 

W ofercie sklepu z odzieżą ochronną i roboczą Natare znajdziesz szeroki wybór gogli dla pracowników oraz okularów roboczych. To wysokiej jakości akcesoria będące idealnym połączeniem między komfortem użytkowania a bezpieczeństwem. Poznaj ich zalety!

Okulary robocze – sprawdź na Natare.pl!

Dla pracowników, którzy pracują na zewnątrz, warto zakupić okulary robocze przeciwsłoneczne, które zabezpieczą oczy przed słońcem. Idealnie sprawdzą się np. na budowie lub podczas robót drogowych. Praca bez nich w pełnym słońcu może być bardzo uciążliwa, a także zdecydowanie mniej efektywna. Odpowiednie zabezpieczenie wzorku przed promieniowaniem UV to również podstawa prawidłowego dbania o wzrok. Nie powinniśmy wystawiać oczu na działanie intensywnego światła dziennego, a obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić pracownikom odpowiednią ochronę, jeśli ci są zmuszeni pracować w pełnym słońcu.

Środki ochrony oczu dla pracowników – szeroki wybór na Natare.pl!

W ofercie sklepu Natare.pl znajdziecie bogatą gamę środków ochrony oczu dla pracowników. Dysponujemy zróżnicowanymi modelami gogli roboczych i okularów przeciwsłonecznych. Produkty wykonano z wytrzymałych i odpornych materiałów, które posiadają niezbędne filtry chroniące oczy przed promieniowaniem. Dysponujemy także maskami spawalniczymi oraz wymiennymi filtrami do nich.

Na uwagę zasługuje również ergonomia wykonania oferowanych produktów. Wszystkie zostały tak wyprodukowane, by zapewniać pracownikom maksimum komfortu podczas użytkowania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Idealnie przylegają do głowy, nie uciskają i zapewniają wysoki poziom widoczności, który pozwala na efektywną i skuteczną pracę.

Dzięki szerokiej gamie okularów roboczych, gogli dla pracowników i okularów spawalniczych, gwarantujemy, że na Natare.pl każdy znajdzie najlepszy model spełniający w 100% potrzeb pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów, sposobu przesyłki czy etapu realizacji zamówienia!

Ochrona wzroku

W pracy, gdzie Wasze oczy narażone są na działanie promieni słonecznych, a także na działanie szkodliwych substancji, takich jak odłamki metali, pyły czy różnego rodzaju ciecze, niezmiernie ważna jest ochrona oczu. Niektóre z tych czynników mogą natychmiast uszkodzić gałkę oczną, pozbawiając nas wzroku na długi czas lub na zawsze, inne zaś poprzez długotrwałe oddziaływanie mogą uszkadzać nam wzrok przez długi czas, a my nawet nie zauważymy, jak z dnia na dzień coraz słabiej będziemy widzieć. Ponadto oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych najczęściej ma wpływ na cały organizm. Długie przebywanie na słońcu bez odpowiedniej ochrony oczu sprawia, że czujemy się zmęczeni, możemy mieć zawroty głowy i często boli nas głowa.

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć okularów i gogli, które chronią nasze oczy w różnych warunkach. Gogle spawalnicze są konieczne do wykonywania wszystkich robót spawalniczych – bez założenia ich na oczy, nie rozpoczynaj pracy ze spawarką. Znajdziesz u nas także wymienne filtry do masek spawalniczych, których rozmiar dopasowany jest do uniwersalnych masek.

Okulary polaryzujące z filtrem UV chronią oczy przed promieniami słonecznymi, jednocześnie dając ulgę oczom, które codziennie intensywnie pracują, gdy my wytężamy wzrok. Kontrast staje się wyraźniejszy, a jednocześnie łagodny dla naszych oczu. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne modele okularów. Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, najwygodniejsze będą robocze okulary na gumkę, która przytrzyma je na nosie, nawet podczas wykonywania szybkich ruchów. Inne okulary wyglądają jak typowe okulary przeciwsłoneczne, które znamy od lat. Lekkie okulary ochronne są wygodne, nie czujemy ich ciężaru w trakcie wielogodzinnego dnia pracy. Duży wybór okularów w dobrej cenie oraz ekspresowa dostawa nie pozostawiają wątpliwości, że zakupy w naszym sklepie z odzieżą roboczą to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo i higienę pracy.