Ochrona wzroku

W pracy, gdzie Wasze oczy narażone są na działanie promieni słonecznych, a także na działanie szkodliwych substancji, takich jak odłamki metali, pyły czy różnego rodzaju ciecze, niezmiernie ważna jest ochrona oczu. Niektóre z tych czynników mogą natychmiast uszkodzić gałkę oczną, pozbawiając nas wzroku na długi czas lub na zawsze, inne zaś poprzez długotrwałe oddziaływanie mogą uszkadzać nam wzrok przez długi czas, a my nawet nie zauważymy, jak z dnia na dzień coraz słabiej będziemy widzieć. Ponadto oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych najczęściej ma wpływ na cały organizm. Długie przebywanie na słońcu bez odpowiedniej ochrony oczu sprawia, że czujemy się zmęczeni, możemy mieć zawroty głowy i często boli nas głowa.

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć okularów i gogli, które chronią nasze oczy w różnych warunkach. Gogle spawalnicze są konieczne do wykonywania wszystkich robót spawalniczych – bez założenia ich na oczy, nie rozpoczynaj pracy ze spawarką. Znajdziesz u nas także wymienne filtry do masek spawalniczych, których rozmiar dopasowany jest do uniwersalnych masek.

Okulary polaryzujące z filtrem UV chronią oczy przed promieniami słonecznymi, jednocześnie dając ulgę oczom, które codziennie intensywnie pracują, gdy my wytężamy wzrok. Kontrast staje się wyraźniejszy, a jednocześnie łagodny dla naszych oczu. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne modele okularów. Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, najwygodniejsze będą robocze okulary na gumkę, która przytrzyma je na nosie, nawet podczas wykonywania szybkich ruchów. Inne okulary wyglądają jak typowe okulary przeciwsłoneczne, które znamy od lat. Lekkie okulary ochronne są wygodne, nie czujemy ich ciężaru w trakcie wielogodzinnego dnia pracy. Duży wybór okularów w dobrej cenie oraz ekspresowa dostawa nie pozostawiają wątpliwości, że zakupy w naszym sklepie z odzieżą roboczą to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo i higienę pracy.