Trzewiki robocze Giasco

Trzewiki robocze Giasco

Trzewiki Giasco – pełna ochrona stóp w każdych warunkach pracy

Nie ulega wątpliwości, że trzewiki robocze muszą odznaczać się szczególnie starannym wykonaniem najlepszej jakości przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii. Każdy ich użytkownik uzyskuje wówczas pewność maksymalnej ochrony stóp niezbędnej w trudnych warunkach pracy. Certyfikowane obuwie oferuje m.in. włoska marka Giasco, której produkty gwarantują niezawodność i pełną satysfakcję. Przygotowaliśmy je w tym właśnie miejscu.

Trzewiki Giasco gwarancją pełnego komfortu i bezpieczeństwa

Wśród obuwia firmy Giasco można znaleźć m.in. trzewiki robocze, które zostały wykonane z oddychających tkanin odpornych na ścieranie. Specjalne materiały optymalizują jednocześnie wodoodporność. Tym samym każdy użytkownik uzyskuje pełen komfort w trakcie ich noszenia w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Zapewniają również pełną protekcję przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z kolei trójwarstwowe antybakteryjne wkładki pochłaniające wilgoć gwarantują odpowiednią amortyzację. Co więcej, poszczególne modele nie zawierają żadnych metalowych elementów. Dzięki temu są lekkie i nie obciążają stóp.

Wybierz odpowiedni model trzewików Giasco do prac na nierównych powierzchniach

Czym jeszcze wyróżnia się konstrukcja trzewików Giasco, które przygotowaliśmy w naszym asortymencie? Uwagę zwracają innowacyjne podeszwy zapewniające stabilność na każdym podłożu. A jednocześnie ograniczają wstrząsy i drgania. To wszystko za sprawą zastosowania gęstego poliuretanu. W związku z tym obuwie robocze włoskiego producenta to doskonała propozycja dla osób pracujących na zewnętrznych i nierównych powierzchniach. Mowa m.in. o sektorze budowlanym. Jednakże jeśli Ty lub Twoi pracownicy wykonujecie, chociażby prace transportowe, również warto po nie sięgnąć.