Półmaski

Półmaski ochronne – funkcjonalność i wygoda

Półmaski ochronne znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach produkcji. Stworzone głównie z myślą o pracownikach, przebywających długie godziny w trudnych i uciążliwych warunkach. Stanowią podstawowy element ochrony górnych dróg oddechowych. Funkcjonalność półmaski jest uwarunkowana potrzebami na danym stanowisku pracy. Odpowiednia konstrukcja gwarantuje swobodne oddychanie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Półmaska filtrująca XF 310V FFP3 NR D
Półmaska filtrująca doskonałej jakości z zaworkiem wydechowych. przeznaczona do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych oraz ciekłych.
5,17 zł
Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.

Wybierz odpowiedni model półmaski!

W zależności od stanowiska pracy, jakie zajmujesz, potrzebujesz innej półmaski. Półmaski przeciwpyłowe będą idealnym wyborem dla osób pracujących w miejscach zapylonych. Ochronią Twoje drogi oddechowe przed szkodliwymi cząstkami pyłu, opiłków metalicznych oraz roślinnych. Wielorazowe półmaski ochronne z wymiennymi wkładami filtrującymi stanowią dodatkową ochronę przed oparami substancji organicznych i gazami. Jednorazowe półmaski z filtrem FFP2 lub FFP3 są doskonałym rozwiązaniem w branży medycznej. Chronią przed drobnoustrojami chorobotwórczymi jak bakterie i wirusy. Jest to również świetny wybór do użytku prywatnego ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną.

Półmaski ochronne – dobry wybór w dobrej cenie

W prezentowanej kategorii znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju półmasek ochronnych. Oferowane produkty są wysokiej jakości, którą potwierdzono normami EN. Gwarantują również doskonałe zabezpieczenie i komfort użytkowania. Wszystkie półmaski w tej kategorii, to produkty renomowanych i znanych marek. Koniecznie zajrzyj i sprawdź sam!

Półmaski 3M – skuteczność, bezpieczeństwo i wygoda

W ofercie sklepu internetowego z odzieżą ochronną Natare.pl oferujemy szeroki wybór półmasek ochronnych jednorazowych i wielorazowego użytku. Półmaski 3M filtrujące to gwarancja bezpieczeństwa, ale też wygody stosowania. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona dróg oddechowych w czasie pracy. Poleca się je przede wszystkim dla różnorodnych zakładów produkcyjnych, a także różnego rodzaju warsztatów, gdzie pracownicy mają styczność z pyłami, oparami czy innymi szkodliwymi substancjami. Półmaski 3M gwarantują również zabezpieczenie w drugą stronę. Stanowią zabezpieczenie podczas wytwórstwa produktów spożywczych, których produkcja wymaga szczególnych warunków higienicznych.

Półmaski filtrujące – postaw na sprawdzony produkt od Natare.pl

Jeśli Twoi pracownicy pracują w warunkach będących zagrożeniem dla ich komfortu, a także zdrowia układu oddechowego, Twoim obowiązkiem jest zapewnienie im odpowiednich półmasek filtrujących. To znakomitej jakości produkty, które zostały tak skonstruowane, by skutecznie spełniać swoje funkcje, a jednocześnie zapewniać pełną wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. 

Półmaski 3M zostały wyposażone w specjalistyczne zawory wydechowe, które gwarantują swobodę oddychania. Użytkownik nie odczuwa dyskomfortu związanego z nadmiarem wilgoci i ciepła pod maską, co sprawia, że może w niej swobodnie przebywać wiele godzin. Do tego znajdujące się w nich filtry skutecznie chronią przed wdychaniem zanieczyszczeń i zabezpieczają drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami.

Półmaski jednorazowe ochronne

W ofercie Natare.pl znajdują się również półmaski jednorazowe. To doskonała propozycja dla zakładów produkcji spożywczej, gdzie ważne jest przestrzeganie wszelkich zasad higieny. Są one łatwe w użyciu i w 100% bezpieczne. Chronią żywność przed ryzykiem przedostania się różnorodnych zarazków. 

Półmaski 3M – ochrona dla osób prywatnych

Dostępne w ofercie Natare.pl półmaski 3M to znakomity sposób na zabezpieczenie przed smogiem, zwłaszcza jeśli mieszkamy w dużym mieście. Obecna jakość powietrza pozostawia bowiem wiele do życzenia i wpływa niekorzystnie na pracę naszego układu oddechowego. Jeśli zatem pragniesz świadomie zadbać o swoje zdrowie, warto wyposażyć się w półmaskę filtrującą 3M.

Oferowane produkty stanowią także skuteczną ochronę przed różnorodnymi bakteriami i wirusami. Będą zatem idealnym wyborem w okresie epidemii, zwłaszcza dla osób posiadających obniżoną odporność i ze skłonnościami do infekcji lub alergii oddechowych.

Półmaski filtrujące wielorazowe i jednorazowe – wybierz najlepszą!

W ofercie Natare.pl znajdziecie szeroki wybór półmasek filtrujących i ochronnych różnego rodzaju. Oferujemy wersje wielorazowego użytku i jednorazowe w różnorodnych rozmiarach. Bogata oferta sklepu pozwala wybrać produkt idealnie dostoswany do Waszych oczekiwań i potrzeb.