Bluzy robocze, bluzy pracownicze BETA

Bluzy robocze BETA

Zadbaj o ochronę górnych części ciała. Wyposaż siebie i swoich pracowników w wysokiej jakości bluzę robocza. Bluzy renomowanego producenta BETA to wygodna i komfortowa odzież, która sprawdza się w każdych warunkach.

Bluza robocza BETA

Każdy z pracowników zatrudnionych w danej firmie, powinien się dobrze prezentować. Nie oznacza to oczywiście, że wszyscy, nawet ci, którzy nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem, mają chodzić w garniturach. Pracownicy fizyczni również mogą jednak wyglądać schludnie i godnie reprezentować markę. Sprawdzone bluzy robocze BETA sprawią, że każdy z nich w ubraniach, przeznaczonych do pracy, będzie czuł się dobrze i komfortowo.

Praktyczne bluzy dla pracowników BETA

odzieży ochronnej firmy BETA należy powiedzieć przede wszystkim, że są praktyczne. Każdy produkt jest skrupulatnie dopracowany. W przeciwieństwie bowiem do garderoby wypoczynkowej, ta użytkowa musi być wielofunkcyjna. I tak, niektóre wersje bluz są wyposażone w mankiety z niewielkimi otworami, w które można włożyć kciuki. Bluzy dla pracowników BETA tego typu doskonale nadają się na przykład do prac manualnych w niskich temperaturach. Ten niewielki, ale ułatwiający życie szczegół, docenią na przykład ogrodnicy, który muszą przycinać delikatne krzewy w chłodniejsze dni. Założenie rękawic w takiej sytuacji mogłoby zepsuć efekt. Przedłużane rękawy pozwolą natomiast na dodatkowe ogrzanie dłoni. Na takim rozwiązaniu, zastosowanym w wybranych modelach sprawdzonych bluz roboczych BETA, skorzystają ponadto wszystkie inne osoby, których praca wiąże się z dużą precyzją i w związku z tym nie mogą sobie pozwolić na dodatkową osłonę rąk. Nie da się ukryć, że takie wycięcia na kciuk, poza względami praktycznymi, są też wyjątkowo wygodne. Dzięki nim rękawy nie podwijają się i są zawsze na swoim miejscu.

Sprawdzone bluzy robocze BETA dla wszystkich typów sylwetki

Znając potrzeby konsumentów rynku odzieżowego, producent bluz dla pracowników BETA dba o to, by sygnowane przez niego ubrania były dostępne dla każdego. Oznacza to, że nie zastosował on standardowej tabeli rozmiarów o rozpiętości od S do XL, ale postanowił ją znacznie rozszerzyć. Tym samym otrzymujemy odzież roboczą w rozmiarze od XS do XXXL. Z tak szeroką ofertą marka BETA może mieć pewność, że dotrze do każdego, kto potrzebuje jej produktów. Jeżeli kompletujesz więc zamówienie dla dużej grupy osób, zadbaj o to, by w koszyku znalazły się sprawdzone bluzy robocze BETA o różnych rozmiarach. To bezpieczny wybór szczególnie wtedy, gdy nie znasz dokładnych wymiarów zatrudnionych w swojej firmie czy fabryce osób i wolisz uniknąć tak osobistych pytań.

Bluzy dla pracowników BETA uszyte z najlepszych materiałów

Prezentowane bluzy to doskonała propozycja ubrań ochronnych z jeszcze jednego, bardzo ważnego powodu. Do ich stworzenia wykorzystane zostały najlepsze z dostępnych na rynku materiałów. Polarowe okrycia są zatem wystarczająco ciepłe, a przy tym także lekkie oraz wygodne. Bluzy dla pracowników BETA dobrze współgrają z ludzką skórą – dzięki nim może ona oddychać i nie wydziela nadmiernych ilości potu. Pod spód najlepiej zakładać cienki bawełniany podkoszulek lub t-shirt. Jeżeli wraz z bluzami chcesz zamówić również spodnie lub inne części garderoby dla pracowników, nie musisz w tym celu opuszczać naszej strony – w jej obrębie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.