Buty robocze Beta | Obuwie ochronne BHP marki Beta

Półbuty robocze Beta

Buty robocze Beta

Stosowanie odpowiedniego obuwia ochronnego jest bardzo ważne podczas pracy na wielu stanowiskach. Zależnie od modelu, może ono pełnić różne funkcje np. zabezpieczać stopy pracownika przed urazami, przed pośliźnięciem, czy niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ma ono na celu chronić nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed czynnikami chemicznymi, biologicznymi, czy atmosferycznymi. Właśnie dlatego warto zdecydować się na półbuty robocze Beta, które pochodzą od znanego, włoskiego producenta. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się znaczną trwałością, dzięki której spełniają swoje zadanie przez długi czas.

Buty BHP Beta

W ofercie posiadamy np. modele bezpieczne skórzane wyposażone w stalowy podnosek i elastyczną antyprzebiciową wkładkę, czy antypoślizgową oraz antyelektrostatyczną podeszwę. W naszej ofercie znajdują się także modele wodoodporne. Dzięki temu można dopasować model do warunków jakie panują w danym miejscu pracy. Warto zwrócić uwagę na buty ochronne marki Beta, która oferuje produkty charakteryzujące się wysoką wytrzymałością oraz jakością wykonania. Właśnie dlatego obuwie robocze tej firmy cieszy się popularnością wśród fachowców z wielu branż.

Ochronne buty Beta S1, S2, S3

Buty robocze Beta są dostępne w wielu wersjach ochrony indywidualnej. Posiadamy buty robocze takie jak S1,S1P. S2,S3,S4,S5. Wiec każdy jest w stanie dopasować do siebie swoje potrzeby. Posiadając tak szeroką gamę kolorystyczną i designową nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany. Buty robocze bhp Beta słyną przede wszystkim z bardzo dobrej jakości wykonania. Możemy zapewnić gwarant jakości w połączeniu z komfortem.