PROS - AJ GROUP

Chroń się przed deszczem z Pros - Aj Group

Pogoda to coś, czego nie da się zaplanować w terminarzu z wyprzedzeniem. Dlatego wielu wykonawców nie może pozwolić sobie na przerwę w deszczowe dni. Muszą dotrzymywać umówionych terminów i pracować, mimo niesprzyjającej pogody. Jesteś osobą, która pracuje na zewnątrz niezależnie od pogody? Odpowiadasz za osoby, które wykonują tego typu pracę? Przychodzimy ci z pomocą. Odzież przeciwdeszczowa Pros – Aj Group to coś, z czym musisz się zapoznać. Może zmienić jakość twojej pracy w deszczowe dni.

 

Kurtka wodoochronna Pros- Aj Group ochroni cię przed wodą

Przy dużych opadach deszczu ochrona powinna być solidna. Tak, żebyś na swojej skórze nie odczuł ani kropli wody. Pomoże ci w tym proponowana kurtka wodoochronna Pros – Aj Group. Poza ochroną przed deszczem, doskonale poradzi sobie z ochroną przed wiatrem. Jest solidnie wykonana. Zgrzewane szwy to gwarancja jakości i nieprzemakalności. Kurtka zapinana jest na napy, posiada dwie kieszenie, przykryte patkami. Jej długość sprawia, że ochrona jest solidniejsza. 

Jak dobrać odpowiednio kurtkę przeciwdeszczową Pros – Aj Group? 

Kurtka, którą oferujemy, dostępna jest w różnych rozmiarach. Najmniejszy z nich to 48, największy – 62. Z całą pewnością dopasujesz coś do siebie. Możesz też wybrać kolor, który będzie ci odpowiadał. Niebieski, szary, zielony, żółty – to tylko kilka z propozycji dostępnych w ofercie. Jeśli pracujesz w każdych warunkach pogodowych, kurtka wodoodporna Pros – Aj Group będzie dobrym wyborem. Zapraszamy, zapoznaj się z naszą ofertą!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz