Kurtki robocze DeltaPlus

Specjalistyczna odzież robocza do każdych warunków pracy

Odzież robocza Deltaplus to wysokiej jakości produkty o szerokim zastosowaniu. W ofercie naszego sklepu proponujemy kurtki w wielu wariantach do wyboru. Znajdziesz modele ostrzegawcze w wielu kolorach z elementami odblaskowymi. Są bardzo dobrze widoczne podczas użytkowania, zapewniając bezpieczeństwo pracownikom np. na budowie. Produkty te występują także w wariantach z dodatkowym ociepleniem, co niezwykle poprawia komfort pracy w trudnych warunkach pogodowych. Również tam, gdzie w zakładzie panuje niska temperatura, jak chłodnie, idealną będzie kurtka linii Goteborg.

Zalety użytkowania kurtek roboczych Deltaplus

Kurtki Deltaplus to produkty, które z pewnością zadowolą każdego. Są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale i wygodne. Szeroka rozmiarówka sprawi, że w naszym sklepie dobierzesz rozmiary dla wszystkich swoich pracowników. Niewątpliwie ubrania robocze Deltaplus posiadają wiele zalet. Mają estetyczny wygląd oraz funkcje bardzo przydatne w pracy. Ściągacze przy mankietach pozwalają na idealne dopasowanie do nadgarstków, dzięki temu materiał nie odstaje i nie ma możliwości, by wciągnął się w maszynę. Regulacje w talii zapewniają lepsze przyleganie do ciała i zapewnienie odpowiedniej ciepłoty podczas pracy. Zaletą są również wodoszczelne i wiatroodporne materiały, które zostały zastosowane m.in. w linii zimowych kurtek Helsinki. System funkcjonalnych kieszeni zapewnia lepszą organizację pracy

Deltaplus- bezpieczeństwo i komfort

Kurtki robocze Deltaplus klasują się na topowym miejscu pod względem sprzedaży produktów na Polskim rynku. Dzięki swojemu zaawansowanemu procesowi szycia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas pracy. Również dzięki innowacji zastosowanej w kurtkach Deltaplus nie ma do czego się doczepić jeżeli chodzi o jakość wykonania kurtek.