Odzież ostrzegawcza DELTAPLUS

Ubrania ostrzegawcza Deltaplus

Praca wewnątrz budynku, a przede wszystkim na zewnątrz wymaga zastosowania odpowiednich środków ochrony zdrowia oraz dobrze dopasowanej odzieży. Na bezpieczeństwo wpływa przede wszystkim odzież ostrzegawcza, która posiada wiele zalet. Wśród tych produktów należy wymienić między innymi kurtki ostrzegawcze Deltaplus, które mogą chronić przed: chłodem, wiatrem, deszczem, a także słońcem w zależności od wybranego modelu. Nieocenioną funkcją kurtki, jak i pozostałych elementów garderoby jest widoczność zapewniona przez elementy odblaskowe znajdujące się na nich oraz fluorescencyjne kolory. Jest to niezwykle ważne, gdyż zapewnia maksimum ochrony pracownikowi w czasie pracy. W sklepie internetowym natare.pl dostępny jest szeroki asortyment obejmujący także innych producentów ubrań ostrzegawczych.

Wygodne bluzy ostrzegawcze Deltaplus

Proponowana odzież odblaskowa posiada wiele atutów, poza wspomnianym aspektem bezpieczeństwa. Produkty dostępne w sklepie internetowym narate.pl wyróżniają się wysoką jakością, komfortem noszenia, trwałością oraz uniwersalnością. Wynika ona z faktu, że odzież tą mogą nosić pracownicy z różnorodnych branż. Godne polecenia są z pewnością bluzy ostrzegawcze Deltaplus, które dostępne są w kilku wariantach w przygotowanej ofercie. Produkt Astral marki Deltaplus to wygodna bluza wciągana przez głowę  w dwóch kolorach do wyboru, mianowicie: żółtym i pomarańczowym. Model ten klasyfikuje się w 3 klasie odzieży ostrzegawczej, a pasy odblaskowe przyszyte są z tak zwanym montażem szelkowym. Kolejną propozycją jest bluza Zenith, która również dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - żółtym i pomarańczowym.  Produkt ten zapinany jest na zamek błyskawiczny i został sklasyfikowany w 2 klasie odzieży ostrzegawczej. Zastosowano tu montaż poziomy i montaż szelkowy, jeśli chodzi naszyte pasy odblaskowe.

Uniwersalne kamizelki odblaskowe Deltaplus

Kamizelki to bardzo wygodny element garderoby, w którą musi być zaopatrzony każdy pracownik budowy oraz prac drogowych. Dostępne są one w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki czemu każdy znajdzie idealny dla siebie. W sklepie internetowym natare.pl poza klasycznymi i bardzo prostymi modelami kamizelek ostrzegawczych można znaleźć produkty dla wymagających. Kamizelki odblaskowe Deltaplus  to między innymi produkt, jakim jest Freeway HV. Model ten może pełnić funkcję kamizelki, jak i kurtki. Posiada on odpinane rękawy wykonane z ciepłego materiału. Kamizelka ta ma naszyte taśmy odblaskowe o montażu odblaskowym. Ciekawą propozycją jest z pewnością także kamizelka ostrzegawcza FIDJI HV, gdyż jest ocieplana oraz posiada 4 kieszenie. Produkt ten został sklasyfikowany w 2 klasie odzieży ostrzegawczej, a naszyte taśmy odblaskowe charakteryzuje montaż szelkowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym w natare.pl!