Ochrona głowy , czapki ochronne , hełmy ochrone, kaski ochronne , kaski robocze

Ochrona głowy

Chłody i mrozy, słońce czy szkodliwe promieniowanie to czynniki, które nie tylko utrudniają pracę, ale i negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Najbardziej narażona jest głowa, w tym wzrok i słuch. To przez głowę ucieka najwięcej ciepła i to głowa nagrzewa się najszybciej, a nagrzana głowa to ryzyko odwodnienia, omdlenia, a nawet udaru! Dlatego zapewnij sobie i swoim pracownikom należytą ochronę, dzięki której praca będzie przede wszystkim bezpieczna, ale i przyjemna.

Ochrona głowy – czapki i czapki z daszkiem

Jeśli Twoi pracownicy pracują w chłodnym magazynie lub na dworze w różne pory roku, zaopatrz ich w czapki, które zapewnią komfort cieplny. Czapki dostępne są w różnych rozmiarach, każdy użytkownik z łatwością dopasuje czapkę na swoją głowę. Dzięki temu praca w czapce będzie wygodna, czapka nie będzie się zsuwać na oczy, ani spadać z głowy. Pracownik nie będzie skupiał się na poprawianiu czapki na głowie, tylko na wykonywanych obowiązkach. Szybsze wykonanie zadania to zadowolenie szefa i pracownika, który szybciej uporał się ze zleconym mu zadaniem.

Niskie temperatury i oślepiające słońce? Na pewno niejednokrotnie borykałeś się z tym problemem. Rozwiązaniem, jak poprawić komfort pracy w takich warunkach są czapki z daszkiem i z ocieplanymi nausznikami. Czubek głowy i uszy będą chronione od wiatru i minusowych temperatur, a daszek osłoni Twoje oczy od przeszkadzających promieni słonecznym.

Na lato proponujemy czapki z daszkiem, które będą chronić głowy przed letnimi promieniami słonecznymi. Pamiętaj, że nawet niezbyt długa kompozycja na słońce w skwarne dni może skutkować bólami i zawrotami głowy, osłabieniem czy utratą przytomności. Dlatego, jeśli Ty lub Twoi pracownicy przebywacie latem na słońcu, koniecznie zabezpiecz Wasze głowy za pomocą czapek z daszkiem.

Wybieraj wśród różnych modeli i kolorów czapek, które ułatwią pracę w trudnych warunkach i które będą pasować do pozostałej części garderoby. Wybrane czapki zamów online i oczekuj szybkiej przesyłki.