Obuwie ortopedyczne

Długie godziny pracy na stojąco bądź w ruchu mogą stanowić poważne zagrożenie dla stawów czy też kręgosłupa. Zapewnij swoim pracownikom bezpieczeństwo oraz komfort i kup do swojej firmy odpowiednie obuwie pracownicze, które spełnia najbardziej restrykcyjne normy BHP. W sklepach, salonach kosmetycznych czy placówkach medycznych dobrym rozwiązaniem będą klapki ortopedyczne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewnią stopom właściwą wentylację. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowym podeszwom oraz wkładowi, po którym stopa się nie ślizga. Natomiast profesjonalnie wyprofilowana podeszwa pozwoli zmniejszyć zmęczenie nóg i całego ciała. Prawidłowo dobrane klapki ortopedyczne zmniejszą ryzyko bólu stawów, a także powstawania żylaków. Takie klapki to ochrona, wygoda i komfort pracy na co dzień!

Wysokiej jakości klapki ortopedyczne

Dystrybuujemy wyłącznie obuwie BHP znanych i sprawdzonych marek – o podeszwach zabezpieczających przed wypadkami na śliskiej powierzchni i zapewniających wygodę stopom. Odciski czy otarcia nie będą już Waszym problemem! Dzięki dobrze wyprofilowanemu obuwiu ortopedycznemu pracownicy nie będą odczuwać zmęczenia nóg lub będzie ono znacznie mniejsze. Noszenie profesjonalnych butów ortopedycznych przyniesie ulgę nie tylko stopom, ale całym nogom, a także stawom biodrowym oraz kręgosłupowi. Dzięki temu zapewnisz najlepszą ochronę przed urazami stawów, które tak bardzo obciążone są przy wykonywaniu różnych czynności w ciągu całego dnia

Nasze klapki ortopedyczne to obuwie m.in. takich marek jak DAN - BUT, która ceniona jest nawet przez najbardziej wymagających Klientów. U nas kupią je Państwo, ciesząc się konkurencyjną ceną. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać najlepsze obuwie ortopedyczne dla Twoich pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień. Kupując w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz pieniądze i czas!