Ochrona przed upadkiem z wysokości , liny , szelki , urządzenia samohamowne

Ochrona przed upadkiem z wysokości

Praca na wysokościach wymaga umiejętności, kwalifikacji i odpowiedniego sprzętu. Jeśli dla Ciebie lub Twoich pracowników praca wiele metrów nad ziemią jest codziennością, dobrze wiesz, jaki sprzęt potrzebujesz, by zlecone zadania wykonane były nie tylko dobrze i szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie. W naszej ofercie znajdziesz potrzebne szelki i inne akcesoria, które będą Twoim narzędziem pracy.

Szelki do pracy na wysokości

Dzięki szelkom do pracy na wysokości przymocujesz liny, które pozwolą Ci kontrolować wysokość, na której będziesz pracować. To do szelek przymocujesz bloczek, który będzie regulować długość liny. Wszystkie części szelek, klamer czy urządzeń samohamownych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wysoce odpornych na zużycie czy uszkodzenia mechaniczne. Nie zwalnia to z obowiązku kontroli sprzętu za każdym razem, gdy się z niego korzysta. Jednak dzięki staranności w wyborze materiałów oraz produkcji sprzętu producenci spełniają wszystkie najbardziej rygorystyczne normy, które chronią pracowników wysokościowych przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Oprócz szelek znajdziesz u nas cały zestaw, z którym będziesz gotowy do podbijania nawet najwyższych biurowców czy mostów. Szelki, lina i zatrzaśnik to podstawa każdego, kto myje okna na piętnastym piętrze czy dokonuje kontroli wiaduktów. Szelki z zestawu wykonane są z poliestru, a sprzączki zabezpieczone przed rdzą. Jeśli szukasz szelek odpornych na działanie wysokich temperatur, wybierz szelki przeznaczone do spawania. Wykonane one są z materiału odpornego na warunki powstałe w wyniku spawania czy cięcia metalu.

Posiadamy sprzęt do pracy na wysokościach tylko od najlepszych sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Wam najlepszej jakości, najtrwalsze i najpewniejsze akcesoria, jakie są dostępne na rynku. Zapoznaj się z naszymi produktami, wybierz dla siebie szelki albo cały zestaw i zamówi online. Jeśli masz wątpliwości, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, napisz, a my pomożemy dokonać Ci najlepszego wyboru.