Odzież ostrzegawcza Vizwell - Natare.pl

Odzież ostrzegawcza Vizwell

Uniwersalna odzież ostrzegawcza Vizwell

Odzież ostrzegawcza stanowi obowiązkowy element wyposażenia pracowników rozmaitych branż. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym zastosowanie znajdują kurtki. Z jednej strony gwarantują one doskonałą widoczność, z drugiej również chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, chłodem lub opadami deszczu. Kurtki ostrzegawcze Vizwell, dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego natare.pl, są bardzo ciekawą propozycją, która doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach, między innymi przy wykonywaniu różnego rodzaju prac drogowych. Dzięki niej użytkownik widziany jest przez innych uczestników ruchu, niezależnie od pory dnia i nocy. Duża ilość dodatkowych kieszeni znacząco zwiększa funkcjonalność. Kurtki dostępne są w wersjach długich i krótkich. Zobacz także cały asortyment odzieży ostrzegawczej.

Praktyczne kamizelki odblaskowe Vizwell

Kamizelki odblaskowe Vizwell to niezbędny element wyposażenia w wielu miejscach. Kamizelka sprawdzi się w trakcie wykonywania wszelkich prac, gdzie dużą uwagę przywiązuje się do zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa. Noszą ją pracownicy branży budowlanej lub osoby wykonujące pracę na drodze. W naszym sklepie znaleźć można poliestrowe kamizelki zapinane na rzep, które nabyć można w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Posiadają one uniwersalny rozmiar i świetnie sprawdzą się przy różnego rodzaju zastosowaniach. Z naszego asortymentu skorzystać mogą także najmłodsi. Posiadamy kamizelki dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zapewniają one doskonałą widoczność, co jest niezwykle ważnym elementem na przykład podczas powrotu ze szkoły do domu. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z kamizelki ocieplanej dwustronnie. Charakteryzuje się ona bardzo dobrą widzialnością. Jednocześnie dwie kieszenie pozwalają schować w nich wszystko to, co w trakcie wykonywanej pracy powinno być pod ręką.

Wygodne, odblaskowe spodnie robocze Vizwell

Uzupełnieniem stroju ostrzegawczego są odpowiednio dobrane spodnie. Odblaskowe spodnie robocze Vizwell cechuje wysoki komfort i wygoda użytkowania. To produkt niezwykle funkcjonalny, w którym znaleźć można między innymi pojemne kieszenie. Zastosowanie odpowiedniej kolorystyki oraz taśm odblaskowych sprawiają, że osoba wykonująca prace jest doskonale widoczna z dużej odległości. Spodnie są także bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu dobrze znoszą nawet trudne warunki pracy. Proponujemy spodnie w klasycznej wersji lub też spodnie ogrodniczki na szelkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego natare.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie dla każdego Klienta.