Bluzy polarowe DELTAPLUS

Deltaplus – szeroki wybór kurtek i bluz roboczych

Praca wysiłkowa wiąże się z wieloma wyzwaniami. Częste przenoszenie różnorakich towarów wymaga dokładności i staranności. A należy wspomnieć, że podstawowe obowiązki uzupełniane są przez dodatkowe wytyczne. Przebywając na magazynie, trzeba więc zaopatrzyć się w wygodne ciuchy, które nie ograniczają swobody ruchu. Ubranie musi być też dostatecznie ciepłe, aby nie marznąć na dworze. Gdzie więc znajdziesz wielofunkcyjną odzież? Marka Deltaplus doskonale przewidziała potrzeby swoich klientów, tworząc różnorodny i jakościowy asortyment.

Ciepła i gustowna odzież? Załóż bluzę polar od Deltaplus!

Bluzy doskonale sprawdzają się jako odzież robocza. To dlatego, że łatwo dostosować je do konkretnych wymagań. Pracujesz na zewnątrz? Przyda się odzież z kapturem, która ochroni Cię nie tylko przed deszczem, ale również innymi warunkami pogodowymi. Świetnie sprawdzi się bluza CENTO, ponieważ wykonana została z poliestru oraz bawełny. Model softshell HORTEN 2 od Deltaplus również ogrzeje Twój organizm. Produkt posiada także przydatne kieszenie. Schowasz w nich różnorakie długopisy, karteczki, czy nawet swój telefon.

Pracujesz na budowie? Przyda się ostrzegawcza bluza robocza!

Dobra widoczność to podstawa. Szczególnie gdy pracujesz na budowie lub regularnie przeprowadzasz kontrolę drogową. Chłodne dni mogą jednak pogorszyć Twoje samopoczucie, utrudniając jednocześnie wypełnianie obowiązków. Musisz jednak wiedzieć, że rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki. Ostrzegawcza bluza robocza PHVES Deltaplus stanowić będzie rewelacyjne zabezpieczenie przed niskimi temperaturami. Produkt został wyposażony w pasy odblaskowe, więc z pewnością zastąpi zwykłą kamizelkę roboczą. Co zresztą asortymentu? Stoi na równie wysokim poziomie! Odwiedź nasz sklep, aby się przekonać.