Ostrzegawcze spodnie robocze Portwest

Spodnie robocze Portwest

Poszukując sprawdzonych i wytrzymałych spodni roboczych polecamy zapoznać się z asortymentem marki Portwest. Producent ten oferuje naprawdę szeroką gamę produktów. W swojej ofercie posiada wiele klasycznych modeli a także wiele spodni monterskich z kieszeniami kaburowymi. Portwest nie zapomniał również o osobach poszukujących spodni odblaskowych. W swojej ofercie posiadają wiele popularnych serii takich jak PW3, TEXO czy XENON. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu 

Spodnie ostrzegawcze Portwest

Funkcjonalne, wygodne i bezpieczne. Spodnie robocze Portwest to ten rodzaj odzieży, który musi się znaleźć na terenie pracy, która wymaga spełnienia konkretnych warunków związanych z BHP. Ostrzegawcze spodnie jak sama nazwa wskazuje mają na celu zapewnić odpowiednią widoczność na terenie pracy. Dzięki takiej odzieży ogranicza się ilość wypadków w pracy. Sprawdź nasze spodnie ostrzegawcze od marki Portwest i zamów już teraz.

Spodnie do pasa to obowiązkowa pozycja garderoby każdego pracownika lub majsterkowicza. W tym celu prezentujemy szeroką ofertę spodni roboczych firmy Portwest. Portwest działa na rynku od wielu lat oferują wysokiej jakości odzież roboczą i buty robocze z szczególnie dopracowaną linią ubrań roboczych w odblaskowych barwach. Spodnie do pasa spod ich szyldu oferują długotrwały komfort i wydajność użytkowania. Liczne kieszenie do przechowywania narzędzi i akcesoriów zapewniają doskonałe bezpieczeństwo osobiste. Precyzyjnie wykończone oraz pozbawione metalu i elementów mogących zarysować powierzchnię, aby zapewnić całkowity spokój podczas pracy.

Spodnie do pasa Portwest - Idealne na każde stanowisko

Spodnie do pasa to świetny wybór dla każdego pracownika ceniącego wygodę i komfort w pracy. Sprawdzą się dla każdego, od pracowników produkcyjnych, magazynowych, po monterów a także pracowników drogowych. Dla osób poszukujących podstawowego modelu spodni polecamy klasyczne bawełniane spodnie do pasa, nie krępujące ruchów pozwalające wygodnie pracować. Natomiast osobom często pracującym w ruchu i szukających spodni o wyższym poziomie rozciągalności polecamy spodnie do pasa bawełniane z dodatkiem elastanu lub stretchu. Często spotkamy również dodatkowe kieszenie na kolanach w celu umieszczenia dodatkowych nakolanników. Ochronią one nas w czasie pracy klęczącej dzięki czemu zadbamy o zdrowie naszego ciała. Spodnie do pasa monterskie idealnie sprawdzą się w pracach gdzie używamy wielu narzędzi i akcesoriów. Wyposażone są w wiele kieszeni klasycznych, kieszeni cargo i kieszeni na tylnej części. Sprawdzą się do użytku głównie przez monterów oraz mechaników. Dzięki umieszczeniu gumki w pasie spodnie idealnie dopasują się do każdego kto poszukuje sprawdzonej i wygodnej odzieży robocze.

Spodnie do pasa warto połączyć z wygodną bluzą roboczą o odpowiednich właściwościach. 

W pracy po zmroku i w warunkach o ograniczonej widoczności postaw na bezpieczeństwo. Wybierz funkcjonalne i odblaskowe spodnie ochronne Portwest. Warto postawić na jaskrawe spodnie z odblaskowymi pasami. Spodnie ostrzegawcze najczęściej występują w kolorze pomarańczowym lub żółtym dla zwiększenia widoczności. Wiele modeli posiada również walory przeciwdeszczowe gdyż pracownicy drogowi często pracują na zewnątrz i narażeni są na opady atmosferyczne. W ofercie naszego sklepu znajdziemy również modele trudnopalne, przeszyte nićmi trudnopalnymi. Te modele sprawdzą się idealnie dla spawaczy, którzy w swojej pracy często mają styczność z wysokimi temperaturami.