Buty robocze S2 | Obuwie ochronne S2 | Natare.pl

Buty robocze S2

Buty robocze S2 - komfort noszenia i bezpieczeństwo stopy w czasie pracy. Obuwie robocze o klasie ochrony S2 cechuje się obecnością podnoska, który ma za zadanie chronić palce. Podnosek ochronny wytrzymuje siłę uderzenia do 200 J oraz siłę nacisku do 15 kN. Buty robocze w klasie S2 dodatkowo wykazują właściwości wodoodporne dzięki czemu świetnie sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Posiadają również antyelektrostatyczną podeszwę odporną na przebicie z siła do 1100 N. Szeroka oferta i rozmiarówka pozwolą na dobranie idealnego buta roboczego dopasowanego do potrzeb każdego pracownika.

Buty robocze S2

Obuwie ochronne świetnie sprawdzą dla pracowników którzy szukają wygodnego i sprawdzonego buta roboczego do pracy. Oferujemy wiele modeli butów roboczych w klasie S2. Znajdą się zarówno modele męskie jak i damskie jak i te unisex. Buty do pracy BHP można podzielić uwzględniając materiał z jakiego zostały wykonane. Posiadamy obuwie robocze wykonane ze skóry, nubuku, zamszu czy też syntetycznego materiału. Buty robocze w klasie ochrony S2 posiadają podnosek ochronny, który ma za zadanie zabezpieczyć palce. Podnosek ochronny może być wykonany z metalu lub materiału kompozytowego. Buty robocze występują również w szerokiej gamie rozmiarów i krojów. Począwszy od klasycznych butów bhp skórzanych po obuwie do pracy w stylu sportowym, siatkowane.

Buty S2 - podstawowa klasa ochrony

Buty robocze S2 to świetne obuwie dla każdego pracownika. Które zapewnia pełen komfort i optymalną ochronę w czasie pracy. Dla osób poszukujących modeli zakrywających całą stopę a także i kostkę zalecamy ubiór trzewików roboczych. To wysokie obuwie do pracy jest chętnie wybierane w okresie jesienno/zimowym. Często można spotkać modele z dodatkową ociepliną w postaci wewnętrznego "futerka". Trzewiki robocze są wytrzymałe, skórzana powierzchnia lub materiał o wysokim stopniu ochrony. Zamknięta cholewka oraz podnosek ochronny to tylko parę z cech tego typu buta roboczego. W swojej ofercie posiadamy również półbuty robocze S2. Ten rodzaj buta charakteryzuje się niską cholewką sięgająca do kostki. Jak przystało na klasę S2 buty robocze posiadają ochronny podnosek. Wytrzymałą podeszwę oraz zapewniają komfort podczas wielogodzinnego noszenia. Trwałość, wytrzymałość oraz precyzja wykonania stanowią podstawowe cechy wyróżniające. Dostępne przez nasz sklep bhp obuwie ochronne w kategorii S2. W naszej ofercie posiadamy buty robocze męski jak i damskie ale także te uniwersalne unisex.

Obuwie ochronne S2 - jakość i komfort

Buty robocze S2. Chronią przed zewnętrznymi czynnikami i oferują właściwości takie jak.

podnosek ochronny chroniący przed naciskiem do 200J,

właściwości antyelektrostatyczne, wodoszczelność, odporność na benzyny, oleje, rozpuszczalniki.