Wysokiej jakości kombinezony ochronne

Kombinezony ochronne

Kombinezony ochronne jednorazowe zapewniają doskonałą ochronę przez zabrudzeniem jak i w przypadku lepszych kombinezonów nawet ochronę przed bakteriami i wirusami. 

Szeroki wybór kombinezonów specjalistycznych oraz wszelkich dodatków zapewniających pełną ochronę dróg oddechowych, oczu, rąk oraz nóg. 

Wysokiej jakości kombinezony ochronne – sprawdź ofertę Natare.pl!

Sklep z odzieżą ochronną Natare.pl oferuje szeroki wybór zróżnicowanego asortymentu. Jednym z nich są wysokiej jakości kombinezony ochronne, które sprawdzą się w wielu miejscach pracy. Dzięki ich zastosowaniu trudne warunki pracy przestają być uciążliwe. Kombinezony ochronne zabezpieczą odzież właściwą przed zabrudzeniami. Stanowią również doskonałą barierę przed różnego rodzaju pyłami. Ich stosowanie gwarantuje bezpieczną i efektywną pracę.

W ofercie sklepu Natare.pl znajdziecie wysokiej jakości kombinezony ochronne, powstałe z doskonałych, trwałych i odpornych na rozerwanie materiałów. Dodatkowo zastosowane tkaniny są oddychające, co chroni przed nadmiernym poceniem się. Dodatkowo kombinezony są również odporne na działanie wilgoci, mogą być zatem stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. 

Do stworzenia oferowanych kombinezonów ochronnych wykorzystano takie materiały jak polipropylen lub polipropylen z dodatkiem polietylenu. W ofercie znajdziecie szeroką gamę rozmiarów i modeli, które pozwolą na bezproblemowe dobranie produktu do indywidualnych potrzeb pracowników oraz specyfiki miejsca pracy. Oferujemy również kombinezony elektrostatyczne, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie w przypadku wykonywania prac w pomieszczeniach, gidze nie mamy szczegółowych informacji, co do stanu technicznego instalacji elektrycznej. Ich zastosowanie skutecznie ochroni nas przed porażeniem prądem.

Oferowane przez Natare.pl wysokiej jakości kombinezony ochronne są wygodne w noszeniu, a także łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Wyposażono je w precyzyjny zamek błyskawiczny. Znajdziecie u nas także modele z kapturami. 

Sprawdzone zarękawki ochronne – wysoka jakość i funkcjonalność

Idealnym uzupełnieniem wysokiej jakości kombinezonów ochronnych są sprawdzone zarękawki ochronne. Ten funkcjonalny dodatek skutecznie zabezpiecza przedramiona przed zabrudzeniami czy zamoczeniem. Zastosowanie ściągaczy chroni przed dostawaniem się niechcianych substancji do rękawów i rękawiczek.

Oferowane sprawdzone zarękawki ochronne wykonano z trwałej włókniny. To produkty w uniwersalnym rozmiarze wyprodukowane przez znaną i cenioną firmę Deltaplus będącą liderem branży odzieży ochronnej.

Ochronniki na obuwie – wybierz na Natare.pl

Zwieńczeniem oferty znajdującej się w tej kategorii są funkcjonalne ochronniki na obuwie, które zabezpieczają buty oraz nogawki odzieży przed zabrudzeniami czy zachlapaniem. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kontaktu odzieży właściwej i butów z brudzącymi substancjami. Działają również w drugą stronę – zabezpieczają nawierzchnię przed roznoszeniem zabrudzeń z butów.

Można z nich korzystać w różnorodnych zakładach produkcyjnych, magazynach, a także placówkach medycznych. Ochronniki na obuwie zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Posiadają wygodne ściągacze i wiązania, które zabezpieczają przed ich zsuwaniem się podczas noszenia. Stanowią idealne uzupełnienie wysokiej jakości kombinezonów ochronnych.

Trudne warunki pracy wymuszają stosowanie specjalnych środków ochronnych. Dla bezpieczeństwa stosujemy więc odpowiednią odzież, która ochroni nas przed różnego rodzaju zagrożeniami. Jeśli Ty lub Twoi pracownicy przebywacie w pomieszczeniach o dużym zapyleniu, koniecznie chrońcie całe swoje ciało przed pyłami! Nawet jeśli pyły nie są trujące, mają one niekorzystny wpływ na układ oddechowy, a przebywając codziennie w takim pomieszczeniu, łatwo o alergie skórne. Najprostszą i najskuteczniejszą ochroną przed takimi pyłami są jednoczęściowe kombinezony ochronne, które szczelnie zakrywają każdy fragment ciała. Wygodne ściągacze na rękach, nogach i kapturze stanowią barierę, nie krępują ruchów i są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie tamują krążenia krwi.

Kombinezony ochronne jednorazowe i wielorazowe

Kombinezony ochronne szyte są z oddychającej tkaniny, dzięki której nawet przez wiele godzin pracy odczuwamy komfort. Jednocześnie pod materiałem nie tworzą się pęcherze powietrza – cyrkulacja powietrza jest równomierna. Materiały wykorzystywane do szycia są także odporne na wilgoć, której nie przepuszczają od zewnątrz. Polipropylenowa warstwa jest także odporna na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku obtarcia czy zahaczenia o drobne przeszkody.

Kombinezony szyte są polipropylenu lub polipropylenu z domieszką polietylenu – różne modele kombinezonów pozwolą dobrać najlepszy kombinezon ochronny do warunków, w jakich pracujecie. Kombinezony elektrostatyczne przeznaczone są do pracy w miejscach, gdzie nie masz pewności co do stanu technicznego instalacji elektrycznej. Jeśli nie znasz stanu technicznego budynku, należy podjąć wszystkie środki ostrożności, które uchronią Cię przed porażeniem prądem.

Kombinezony zapinane są zamek błyskawiczny, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie kombinezonu. Wybierz ochronny kombinezon roboczy, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa!