Buty robocze SB | Obuwie SB | Natare.pl

Buty robocze SB

Buty robocze SB

Obuwie robocze SB cechują się przede wszystkim wytrzymałym podnoskiem kompozytowym lub podnoskiem stalowym odpornym na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia z siłą do 15 kN. Buty robocze SB spełniają normę EN-ISO-20345:2011.

Obuwie robocze SB - bezpieczeństwo i wygoda

Buty robocze SB cechują normy zapisane w przepisach BHP. W przypadku butów ochronnych SB modele cechują się metalowym lub kompozytowym podnoskiem. Który uchroni palce przed upadkiem ciężkich przedmiotów w czasie pracy oraz przed zgnieceniem. Odporność do 15 kN i energią do 200 J. 

Buty robocze SB - trzewiki, półbuty, sandały

W naszej hurtowni odzieży roboczej BHP oferujemy różne kroje obuwia roboczego. Trzewiki, półbuty, sandały robocze to najbardziej popularne kroje butów roboczych.

Trzewiki robocze charakteryzują się wysokim stanem i krojem za kostkę. Wyposażone są w stalowy lub kompozytowy podnosek oraz antypoślizgową podeszwę odporną na oleje. Trzewiki ochronne idealnie sprawdzą się w warunkach zimowych z racji na zakrytą kostkę. Trzewiki robocze występują również w ocieplanych wersjach z dodatkową ociepliną.

Półbuty robocze to uniwersalne obuwie ochronne. Klasa ochrony SB zapewnia bezpieczny kompozytowy lub metalowy podnosek. Który zapewni ochronę przed upadkiem przedmiotów na stopę. Półbuty robocze gwarantują wyższą przewiewność niż wysokie trzewiki. Dzięki czemu świetnie sprawdzą się do pracy w okresie wiosenno/letnim lub w zamkniętych pomieszczeniach.

Sandały robocze to model chętnie wybierany do pracy. Zalecany przez osoby pracujące na magazynie, halach produkcyjnych czy innych pracach. W których pracownik oczekuje przewiewnego modelu buta przy zachowaniu walorów roboczych. Sandały robocze zapinane są najczęściej na rzep lecz występują również modele zapinane na sprzączkę. 

Obuwie robocze SB - wytrzymały podnosek i podeszwa antypoślizgowa

Oferujemy obuwie robocze o klasie ochrony SB wielu popularnych marek na rynku odzieży i butów BHP. W swojej ofercie posiadamy modele takich firm jak Urgent, DeltaPlus, Polstar, Portwest, Artra, Giasco. Posiadamy wiele modeli o ciekawym designie oraz szerokiej rozmiarówce. Oferujemy również obuwie robocze o klasie ochrony S1, S2, S3, S4, S5, OB, S1P. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego BHP. Oraz odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego w Zgierzu przy ulicy Dąbrowskiego 19a. Wysyłkę prowadzimy na terenie całej polski - nasze paczki kurierzy dostarczają do każdego miejsca w Polsce. Między innymi Warszawa bhp, Poznań bhp, Łódż, Rzeszów bhp, Gdańsk bhp, Opole bhp, Tychy. Katowice bhp, Kraków, Białystok bhp, Zabrze bhp, Słupsk, Toruń.

Obuwie robocze SB to dobry wybór w kwestii podstawowego buta ochronnego. Wyposażonego w podnosek kompozytowym lub metalowy. Stworzony z wytrzymałego materiału oraz z antypoślizgową podeszwą.