Buty robocze S1

Buty robocze o klasie ochrony S1. Wygodne i komfortowe spełniające normę EN-ISO-20345:2011. Buty robocze S1 cechują się obecnością podnoska, który chroni stopę przed urazami w przypadku spadku ciężkiego przedmiotu na stopę. Wytrzymała konstrukcja buta bhp z podnoskiem metalowym lub kompozytowym.

Obuwie robocze S1 - Ochrona stopy i komfort noszenia

Buty robocze o klasie ochrony S1 muszę spełniać wymogi takie jak wytrzymały podnosek. Musi być odporny na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia z siłą do 15 kN. A do tego cechuje się odpornością podeszwy na oleje oraz absorpcja energii w pięcie. Dobrze dobrane obuwie ochronne to podstawa w każdej pracy. Zapewnia to sobie pełen komfort podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych oraz pełne bezpieczeństwo.

Trzewiki, półbuty czy sandały? - Obuwie robocze S1

Trzewiki robocze to świetny wybór w kwestii wyboru obuwia ochronnego na zimę. Trzewiki robocze to wysokie obuwie sięgające za kostkę. Często występują również w wersji ocieplanej z dodatkowym sztucznym futerkiem. Które zapewnić mają komfort termiczny w czasie niskich temperatur. Trzewiki robocze najczęściej wybierane są do prac budowlanych. Również przez pracowników drogowych, lecz nic nie stoi na przeszkodzi do użytkowania ich wedle własnych potrzeb.

Półbuty robocze to niskie obuwie ochronne, sięgające do kostki. Wygodne i komfortowe, chroniące palce przed ciężkimi przedmiotami dzięki kompozytowemu lub metalowemu podnoskowi. Wyposażone w odporną na oleje podeszwę. Oraz w zamknięty obszar pięty, który świetnie absorbuje energię oraz zależnie od modelu we właściwości antyelektrostatyczne.

Sandały robocze S1 to klasyczne obuwie robocze, najczęściej stosowane do pracy na magazynie. Lub halach produkcyjnych czy innych przestrzeniach zamkniętych. Komfortowe obuwie robocze, przewiewne dzięki wielu wywietrznikom. Jak przystało na buta roboczego S1 obuwie wyposażone zostało w podnosek stalowy lub kompozytowy. Odporną podeszwę oraz pochłaniacz energii w pięcie.

Buty robocze S1 - Wygoda i komfort w czasie pracy

Dobrze dobrane obuwie robocze S1 zapewni wysoką ochronę w czasie wielogodzinnej pracy. Obuwie robocze powinno chronić stopy pracownika w wysokim stopniu. Gdyż narażone są one na przeciążenia i uszkodzenia. Warto wybrać odpowiedni model wedle swoich preferencji co do wysokości. Zabudowy butów bhp a także co do klasy ochrony. W naszej hurtowni odzieży roboczej bhp znajdą państwo szeroką ofertę butów roboczych. Także specjalistycznej odzieży roboczej. 

Posiadamy obuwie ochronne o klasie ochrony:

  • Buty robocze S1
  • Buty robocze S2
  • Obuwie robocze S3
  • Obuwie robocze S4
  • Buty robocze S5
  • Buty robocze SB
  • Buty robocze S1P
  • Obuwie ochronne OB

Posiadamy buty robocze wielu renomowanych firmy. Począwszy od Butów bhp Urgent, Delta Plus, Portwest, Polstar, Sara BHP, Snickers, Mascot, Beta BHP.

Natare BHP oferuje wiele modeli wysokiej jakości butów roboczych. Profesjonalne buty robocze zapewniają pełen komfort pracy w każdych warunkach. Posiadamy lekkie buty robocze dla osób, które cenią sobie niską wagę obuwia i poczucie lekkości. Szeroka gama odzieży roboczej i butów roboczych S1 gwarantują że każdy znajdzie wymarzony przez siebie model.