Męskie spodnie robocze ogrodniczki - Spodnie Higline, Planam, Sara

Spodnie robocze ogrodniczki

Spodnie robocze ogrodniczki męskie i damskie. 

Podstawowe narzędzie pracy w wielu specjalizacjach i branżach dlatego tak ważne jest aby wybrać produkt wygodny i trwały. W naszej ofercie można znaleźć spodnie ogrodniczki zarówno Polskich jak i zagranicznych marek. 

Szeroka dostępność wzorów i kolorów spodni gwarantuje że każdy znajdzie odpowiednie model dla siebie. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą spodni roboczych ogrodniczek.

Robocze spodnie ogrodniczki to jedne z najczęściej wybieranych modeli spodni do pracy. Są bardzo wygodne podczas wykonywania wielu czynności – schylania się, podnoszenia, sięgania, kucania i wielu innych. Dzięki wygodnym szelkom nie zapinamy spodni w pasie. Nie martwimy się więc w trakcie pracy, że spodnie się zsuną, koszulka się wywinie, a nam będzie niewygodnie i zimno. Dzięki praktycznemu i sprawdzonemu rozwiązaniu w postaci szelek, których możemy wyregulować długość, zawsze czujemy się komfortowo. W wielu różnych kieszeniach schowamy przedmioty o różnych wielkościach, również te cenne. Rzepy i suwaki zabezpieczą nasz telefon czy klucze przed upadkiem, a kieszonki na długopisy umożliwią stały do nich dostęp.

Robocze ogrodniczki szyte są z myślą o pracownikach różnych zakładów pracy. Odzież robocza, w tym również ogrodniczki, muszą być wytrzymałe na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Dlatego ogrodniczki szyte są z najlepszej jakości materiałów, odpornych na otarcia. Dzięki temu ogrodniczki chronią ciało pracownika przed delikatnymi skaleczeniami. Niektóre modele posiadają wszyte dodatkowe wkładki ochronne na kolanach. Szycie podwójną i potrójną nicią dodatkowo wzmacnia spodnie i przystosowuje je do specyficznych warunków pracy w magazynach, warsztatach i zakładach produkcyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz także odblaskowe ogrodniczki, dedykowane szczególnie pracownikom budowlanym czy drogowym, którzy pracują na zewnątrz. Mieszanina bawełny z poliestrem sprawia, że spodnie chronią przed wilgocią, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Odblaskowe wstawki czynią każdego pracownika widocznym z daleka – w ciemności i w pochmurny, zamglony dzień.

Ogrodniczki posiadają bogatą rozmiarówkę, a możliwość wyregulowania szelek dodatkowo ułatwia dopasowanie najlepszego rozmiaru dla każdego pracownika. Wybierz ogrodniczki, które najlepiej sprawdzą się w Twojej pracy i zamów je online.