Rękawice powlekane i nakrapiane

Odzież BHP znajduje zastosowanie w wielu branżach. Doskonałym przykładem są rękawice powlekane i nakrapiane, wykonane z różnego rodzaju przędz, pokrytych jedno- lub dwustronnie przeciwślizgową warstwą PVC. Taka powłoka ułatwia korzystanie z narzędzi, ponieważ sprawia, że nie wyślizgują się z dłoni. Ponadto, warstwa pełni również formę wzmocnienia, dzięki któremu produkt może dłużej pełnić swoją funkcję. Ich głównym celem jest ochrona dłoni, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa pracy. Powłoka zapobiega przenikaniu różnego typu substancji, dlatego oferowane produkty sprawdzają się podczas pracy przy oleju lub smarach i substancjach tłustych. Odzież BHP tego typu stanowi zabezpieczenie przed skaleczeniami, zabrudzeniami, odciskami, odparzeniami oraz wieloma innymi urazami, które mogą powstać w trakcie pracy.

Rękawice powlekane i nakrapiane mogą być wykorzystywane, między innymi, przy pracach ogólnych np. pakowaniu, sortowaniu, czy obróbce metalu. Stosuje się je również podczas prac magazynowych, porządkowych, ogrodniczych oraz mechanicznych. Ich uniwersalność oraz korzystna cena sprawiają, że stanowią najbardziej rozpowszechnioną formę ochrony rąk.

Wytrzymałe powlekane rękawice robocze

Jednym z niezbędnych elementów ochrony pracowników w czasie pracy jest zapewnienie im odpowiedniej odzieży. A skoro mówimy o ubraniach roboczych i ochronnych, należy wspomnieć o rękawicach, które skutecznie wspomagają wykonywanie obowiązków pracowniczych w wielu branżach.

Wytrzymałe powlekane rękawice robocze są niezbędne wszędzie tam, gdzie pracownicy mają styczność z niebezpiecznymi, ostrymi przedmiotami lub toksycznymi substancjami. Dzięki nim wykonywanie prac staje się nie tylko możliwe, ale też wygodniejsze i efektywniejsze. Rękawice robocze sprawdzają się w wielu zakładach produkcyjnych, laboratoriach, magazynach i innych miejscach pracy. W ofercie Natare znajdują się różnorodne wersje tego przydatnego akcesorium, od bawełnianych rękawic nakrapianych, po wersje wzmocnione dodatkowymi materiałami o właściwościach ochronnych.

Rękawice nakrapiane dla pracowników

Rękawice robocze stanowią niezbędny element wyposażenia pracowników podczas wykonywania różnorodnych zadań. W ofercie Natare posiadamy proste bawełniane rękawice nakrapiane, które stanowią podstawową ochronę przed zabrudzeniami.

Przy bardziej wymagających warunkach pracy polecamy sięgnąć po rękawice z poliamidu czy PVC. Zastosowanie tworzyw sztucznych chroni dodatkowo palce przed zranieniem oraz zabezpiecza przed ekstremalnymi temperaturami. W ofercie posiadamy również rękawice robocze ocieplane, które sprawdzą się do pracy na zewnątrz lub w chłodniach.

Wszystkie oferowane produkty posiadają ergonomiczne kształty, dzięki którym idealnie dostosowują się do dłoni i pozwalają na swobodne wykonywanie ruchów. Ma to szczególne znaczenie dla komfortu pracowników zmuszonych zakładać rękawice. Wygodne modele pozwalają na skuteczną i efektywną pracę, co ma duże znaczenie dla pracodawcy. 

Ponadto wytrzymałe, powlekane rękawice robocze oferowane są w różnorodnych rozmiarach. Dysponujemy zarówno wielkościami dla kobiet, jak i mężczyzn. Bogactwo zróżnicowanych materiałów wykonania gwarantuje, że każdy u nas znajdzie idealne rękawice robocze dla pracowników dostosowane do wymogów danej branży. 

Dziane rękawice nakrapiane dla pracowników – dlaczego warto?

Oferowane w Natare rękawice robocze mają szerokie zastosowanie. W zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane, mogą być stosowane w różnorodnych warunkach. Część modeli posiada właściwości antypoślizgowe, poleca się je zatem do pracy z narzędziami. Z kolei dziane rękawice nakrapiane sprawdzą się w wielu pracach ogólnych, a także w kontakcie z gorącymi przedmiotami. Posiadają bowiem dodatkowe zabezpieczenie przed wysokimi temperaturami.

Bez względu jednak na to, na jaki model się zdecydujecie, możecie być pewni, że każdy z ich został solidnie wykonany i cechuje się wysoką trwałością. Dzięki temu wytrzymałe powlekane rękawice robocze od Natare sprawdzą się w wielu branżach i doskonale spełnią swoją ochronną rolę.

Jeśli zastanawiacie się, jakie rękawice robocze sprawdzą się w Waszym przypadku, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Wam wybrać najlepszy model.