Odzież ostrzegawcza

Praca na świeżym powietrzu, ale także na wewnątrz budynku wymaga zastosowania odpowiedniej środków ochrony zdrowia. Do jednych z nich należy odzież ostrzegawcza, która oprócz chronienia przed chłodem, wiatrem, deszczem czy słońcem ma za zadanie uczynić osobę, która ją nosi, widoczną z dużej odległości w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Deszcz, nieoświetlona droga, mgła znacznie ograniczają widoczność na drodze, ale także na placu budowy i w innych miejscach, gdzie Twoi pracownicy poruszają się pieszo, a obok jeżdżą koparki, betoniarki i inne ciężkie maszyny. O dobre oznakowanie swoich pracowników zadbaj także wtedy, gdy chodzą po magazynie wysokiego składu oraz w każdym miejscu, gdzie jeżdżą wózki widłowe.

W zależności od charakteru pracy zaopatrz swoich pracowników w taką odzież ostrzegawczą, która będzie spełniać swoją funkcję, a jednocześnie będzie wygodna i ochroni ciało przed innymi czynnikami zewnętrznymi. Jeśli więc Twoi pracownicy na co dzień pracują w ogrodniczkach i dodatkowo zakładają kamizelki ostrzegawcze, być może wystarczy, by mieli na sobie ogrodniczki odblaskowe. Czasami warunki są na tyle wymagające, że najlepszą ochroną jest odzież w jaskrawych kolorach z dodatkowymi odblaskowymi elementami. Niekiedy wystarczy jaskrawo pomarańczowy lub żółty t-shirt, a czasami najlepszym rozwiązaniem jest właśnie kamizelka odblaskowa, którą w każdej chwili można założyć, nawet na elegancką koszulę.

W naszej ofercie dostępne są odblaskowe koszulki z krótkim rękawkiem, odblaskowe bluzy, odblaskowe spodnie, odblaskowe kurtki, odblaskowe ogrodniczki, odblaskowe krótkie spodenki, odblaskowe czapki, odblaskowe kamizelki i odblaskowe szelki. Dopasuj odblaskową odzież do swojego miejsca pracy i podwyższaj poziom bezpieczeństwa, dbając jednocześnie o wygodę swoich pracowników.