Kurtki odblaskowe

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują kurtki odblaskowe. Odzież odblaskowa jest obowiązkowa przy pracach, które wymagają większej widoczności pracowników. Głównym celem materiałów fluorescencyjnych jest zapewnienie widoczności o brzasku, zmierzchu i przy dziennym świetle, a także w zadymionych lub zamglonych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroka ofertą kurtek odblaskowych, które mają bardzo wiele zastosowań i właściwości.

Kurtki ostrzewgawcze

Celem zastosowania odzieży odblaskowej jest zapewnienie widoczności w warunkach, kiedy leniu w ciemności. Kurtko odblaskowe noszone są przez:

  • drogowców;
  • osoby pracujące na budowie;
  • osoby pracujące w pewnych miejscach na lotnisku;
  • w wielu sytuacjach przez kierowców;
  • strażaków;
  • ratowników. 

Kurtki odblaskowe robocze

Kurtki odblaskowe, które dostępne są w naszej ofercie wyposażone są w trwałe zapięcie, posiadają także otwory wentylacyjne, które znacznie zwiększają wygodę jej noszenia. Ponadto kurtki odblaskowe, które mamy w naszej ofercie dostosowane są do różnych warunków pogodowych. Możesz wybrać rozwiązania, które zapewnią odpowiednią widoczność o każdej porze roku.

Wybierając takie ubrania, trzeba też zawsze zwracać uwagę na komfort cieplny. Dlatego oferujemy kurtki odblaskowe dopasowane adekwatnie do pory roku. W zależności od potrzeb mogą to być kurtki, które są ocieplane polarem lub pikówką. Dostępne są również rozwiązania z tkaniną wewnątrz, która zapewnia odpowiednią izolację termiczną – dzięki temu niestraszne będą pracownikom nawet siarczyste mrozy!

Z drugiej strony kurtki mogą dość grube i ograniczać ruchy. Dlatego kurtki odblaskowe muszą być dopasowane do wykonywanych czynności – również w tym zakresie znajdziesz u nas wiele rozwiązań. W naszej ofercie dostępnych jest wiele różnych kurtek roboczych – jeśli więc poszukujesz podpowiedzi, która z nich sprawdzi się w Twoim lub Twoich pracowników przypadku najlepiej, koniecznie skontaktuj się z nami!