Środki czyszczące i konserwujące

W asortymencie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych produktów chemicznych, wśród których dostępne są środki czyszczące i konserwujące, które charakteryzują się wysoką skutecznością, a przy tym są bezpieczne zarówno dla powierzchni, na których są stosowane, jak i dla używających je ludzi. Należy jednak pamiętać, by wybierać preparaty dedykowane dla danych materiałów i używać ich zgodnie z zaleceniami producenta.

Wśród naszych produktów znajduje się np. TERSOL Feinsteinzeugreiniger Eilfix służący do usuwania zabrudzeń tłuszczowych z powierzchni, które są wodoodporne i odporne na alkalia. Doskonale nadaje się do różnego rodzaju płytek, wylewek cementowych, czy betonowych.
Oferujemy także środki czystości, takie jak SCHEUERPULVER Eilfix do starego i nawarstwionego brudu, a także CONCENTRYL ACTIVE FOAM Eilfix, czy KMR TABS Eilfix.

Nasza chemia profesjonalna to nie tylko produkty pomocne przy usuwaniu zabrudzeń, oferujemy także artykuły innym działaniu np. ROHR REINIGER Eilfix do udrożniania zatkanych syfonów, kostki zapachowe BIO BECKENSTEINE Eilfix oraz wiele innych produktów.