Rękawice robocze

Wytrzymałe rękawice robocze

W wielu miejscach pracy niezbędna jest odpowiednia ochrona dłoni, która zabezpieczy pracowników przed ubrudzeniem, uszkodzeniami, otarciami, skaleczeniami czy działaniem wysokich temperatur lub niebezpiecznych substancji.

Jako że wszystkie czynności pracownicze w zakładach pracy wykonywane są a pomocą rąk, wytrzymałe rękawice robocze stanowią podstawę wyposażenia każdego pracownika. W ofercie Natare znajdziecie bogatą gamę tego rodzaju produktów o szerokim zastosowaniu. Oferujemy zarówno rękawice jednorazowego, jak i wielorazowego użytku wykonane z różnorodnych materiałów: PVC, nitrylu, bawełny, poliestru, z powłoką poliuretanową, nylonu i wielu innych oraz połączeń kilku wymienionych tworzyw.

Każdy model rękawicy sprawdzi się w innym zastosowaniu. Część z nich dedykowana jest do jednorazowego użytku w miejscach, gdzie skóra nie powinna mieć styczności z konkretnymi produktami. Tego rodzaju rękawiczki sprawdzą się w branżach spożywczych, sklepach, lokalach usługowych oraz placówkach medycznych. Będą również skutecznym zabezpieczeniem przed drobnoustrojami, bakteriami i wirusami. 

Z kolei wytrzymale rękawice robocze wielorazowego użytku to produkty przeznaczone wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie różnorodnych prac za pomocą narzędzi lub manualnie. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni, zacięciem, otarciem czy skaleczeniem. Ochroni ręce również przed brudem i kontaktem z szkodliwymi substancjami.

Rękawice robocze dla profesjonalistów

Do wyprodukowania oferowanych sprawdzonych rękawic roboczych dla profesjonalistów użyto wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu produkty doskonale przylegają do dłoni, pozwalają na swobodę ruchów oraz czynią pracę efektywną i skuteczną. Umożliwiają precyzyjne wykonywanie obowiązków polegających na manipulacji małymi przedmiotami lub operowanie narzędziami. Część rękawic posiada antypoślizgowe powierzchnie, które skutecznie zapobiegają przed wyślizgnięciem się narzędzi z dłoni. To zwiększa bezpieczeństwo pracy, a także jej efektywność.

Szeroki wybór rękawic roboczych

W sklepie z odzieżą roboczą i ochronną Natare znajdziecie szeroki wybór rękawic roboczych różnego rodzaju. Wspomnieliśmy już o szerokiej gamie materiałów. Należy również podkreślić, że dysponujemy zróżnicowanymi rozmiarami, dzięki czemu z powodzeniem dostosujecie modele do potrzeb Waszych pracowników. Nasze sprawdzone rękawice robocze dla profesjonalistów idealnie pasują zarówno na kobiece, jak i męskie dłonie. 

Należy również podkreślić, że w sklepie Natare oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty wyprodukowane przez liderów branży odzieży ochronnej i roboczej. Marki te dokładają wszelkich starań, by tworzyć wyroby, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, bezpieczne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie spełniające wszelkie niezbędne standardy, w tym normy przepisów BHP.

Sięgnij już dziś po wytrzymałe rękawice robocze od Natare i zapewnij swoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy.

Rękawiczki robocze: szeroki wybór, najlepsze rozwiązania

W celu zabezpieczenia dłoni przy wykonywaniu prac związanych m.in. z obróbką materiałów czy budowlanych stosuje się profesjonalne rękawiczki robocze. Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami BHP, minimalizują ryzyko powstania urazu, zwiększając bezpieczeństwo i efektywność podejmowanych działań. Jeśli poszukujecie Państwo niezawodnych rękawic roboczych o szerokim spektrum zastosowań, zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Na naszych Klientów czekają nowoczesne rękawiczki robocze od najlepszych producentów na rynku.

Oferujemy Państwu rękawice i rękawiczki robocze m.in. takich marek jak Beta. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno rękawice uniwersalne - sprawdzające się dobrze przy wszelkiego rodzaju pracach, jak i specjalistyczne - dopasowane m.in. do potrzeb mechaników, pracy w trudnych warunkach termicznych czy redukujące ryzyko urazu w kontakcie z substancjami żrącymi. Bez względu na to, które rozwiązanie Państwo wybierzecie, inwestujecie w wytrzymały i niezawodny produkt na miarę Waszych oczekiwań. Znajdujące się w nasze ofercie rękawiczki robocze uszyte są z mocnych i trwałych materiałów. Wygodny krój został tak skonstruowany, by praca w rękawiczkach roboczych była komfortowa i bezpieczna. Wzmocnienia w miejscach szczególnie narażonych na wytarcia zastosowano mocniejszą tkaninę.

Kupując w naszym sklepie internetowym, mogą Państwo oczekiwać:

  • profesjonalnej pomocy przy doborze odpowiednich rękawiczek roboczych,
  • sprawnej dostawy – chodź naszą siedzibą jest Łódź, pracujemy na terenie całego kraju, gwarantując ekspresową wysyłkę zamówionych produktów,
  • konkurencyjnych warunków cenowych – jako doświadczony dystrybutor, oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zachęcamy do składania zamówień online już teraz!