Rękawice robocze

Wytrzymałe rękawice robocze

W wielu miejscach pracy niezbędna jest odpowiednia ochrona dłoni, która zabezpieczy pracowników przed ubrudzeniem, uszkodzeniami, otarciami, skaleczeniami czy działaniem wysokich temperatur lub niebezpiecznych substancji.

Jako że wszystkie czynności pracownicze w zakładach pracy wykonywane są a pomocą rąk, wytrzymałe rękawice robocze stanowią podstawę wyposażenia każdego pracownika. 

W ofercie Natare znajdziecie bogatą gamę tego rodzaju produktów o szerokim zastosowaniu. Oferujemy zarówno rękawice jednorazowego, jak i wielorazowego użytku wykonane z różnorodnych materiałów: PVC, nitrylu, bawełny, poliestru, z powłoką poliuretanową, nylonu i wielu innych oraz połączeń kilku wymienionych tworzyw.

Każdy model rękawicy sprawdzi się w innym zastosowaniu. Część z nich dedykowana jest do jednorazowego użytku w miejscach, gdzie skóra nie powinna mieć styczności z konkretnymi produktami. Tego rodzaju rękawiczki sprawdzą się w branżach spożywczych, sklepach, lokalach usługowych oraz placówkach medycznych. Będą również skutecznym zabezpieczeniem przed drobnoustrojami, bakteriami i wirusami. 

Z kolei wytrzymale rękawice robocze wielorazowego użytku to produkty przeznaczone wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie różnorodnych prac za pomocą narzędzi lub manualnie. Stanowią skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni, zacięciem, otarciem czy skaleczeniem. Ochroni ręce również przed brudem i kontaktem z szkodliwymi substancjami.

Rękawice robocze dla profesjonalistów

Do wyprodukowania oferowanych sprawdzonych rękawic roboczych dla profesjonalistów użyto wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu produkty doskonale przylegają do dłoni, pozwalają na swobodę ruchów oraz czynią pracę efektywną i skuteczną. Umożliwiają precyzyjne wykonywanie obowiązków polegających na manipulacji małymi przedmiotami lub operowanie narzędziami. Część rękawic posiada antypoślizgowe powierzchnie, które skutecznie zapobiegają przed wyślizgnięciem się narzędzi z dłoni. To zwiększa bezpieczeństwo pracy, a także jej efektywność.

Szeroki wybór rękawic roboczych

W sklepie z odzieżą roboczą i ochronną Natare znajdziecie szeroki wybór rękawic roboczych różnego rodzaju. Wspomnieliśmy już o szerokiej gamie materiałów. Należy również podkreślić, że dysponujemy zróżnicowanymi rozmiarami, dzięki czemu z powodzeniem dostosujecie modele do potrzeb Waszych pracowników. Nasze sprawdzone rękawice robocze dla profesjonalistów idealnie pasują zarówno na kobiece, jak i męskie dłonie. 

Należy również podkreślić, że w sklepie Natare oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty wyprodukowane przez liderów branży odzieży ochronnej i roboczej. Marki te dokładają wszelkich starań, by tworzyć wyroby, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, bezpieczne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie spełniające wszelkie niezbędne standardy, w tym normy przepisów BHP.

Sięgnij już dziś po wytrzymałe rękawice robocze od Natare i zapewnij swoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy.

Rękawiczki robocze: szeroki wybór, najlepsze rozwiązania

W celu zabezpieczenia dłoni przy wykonywaniu prac związanych m.in. z obróbką materiałów czy budowlanych stosuje się profesjonalne rękawiczki robocze. Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami BHP, minimalizują ryzyko powstania urazu, zwiększając bezpieczeństwo i efektywność podejmowanych działań. Jeśli poszukujecie Państwo niezawodnych rękawic roboczych o szerokim spektrum zastosowań, zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Na naszych Klientów czekają nowoczesne rękawiczki robocze od najlepszych producentów na rynku.

Oferujemy Państwu rękawice i rękawiczki robocze m.in. takich marek jak Beta. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno rękawice uniwersalne - sprawdzające się dobrze przy wszelkiego rodzaju pracach, jak i specjalistyczne - dopasowane m.in. do potrzeb mechaników, pracy w trudnych warunkach termicznych czy redukujące ryzyko urazu w kontakcie z substancjami żrącymi. Bez względu na to, które rozwiązanie Państwo wybierzecie, inwestujecie w wytrzymały i niezawodny produkt na miarę Waszych oczekiwań. Znajdujące się w nasze ofercie rękawiczki robocze uszyte są z mocnych i trwałych materiałów. Wygodny krój został tak skonstruowany, by praca w rękawiczkach roboczych była komfortowa i bezpieczna. Wzmocnienia w miejscach szczególnie narażonych na wytarcia zastosowano mocniejszą tkaninę.

Kupując w naszym sklepie internetowym, mogą Państwo oczekiwać:

  • profesjonalnej pomocy przy doborze odpowiednich rękawiczek roboczych,
  • sprawnej dostawy – chodź naszą siedzibą jest Łódź, pracujemy na terenie całego kraju, gwarantując ekspresową wysyłkę zamówionych produktów,
  • konkurencyjnych warunków cenowych – jako doświadczony dystrybutor, oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

Rękawice robocze powlekane nitrylem

Baza rękawic roboczych wykonana jest z różnych materiałów, takich jak poliester, nylon, mieszanka tkanin, dzianina lub przędza bawełniana. Ten materiał jest powlekany nitrylem, który może mieć różne właściwości, takie jak gładkość, śliskość lub porowatość, co zwiększa zdolności manipulacyjne. Dzięki temu łatwiej jest chwycić i utrzymać przedmiot w dłoni. Rękawice powlekane nitrylem różnią się od siebie bazą rękawicy (jej materiałem), grubością i porowatością powłoki. Rękawice nitrylowe mogą być cienkie i delikatne, jak na przykład modele Rteni, Nitrax lub Nitron, lub bardziej solidne (tzw. nitryl ciężki), np. Hycron, Reconitfull, Sidney A4003, PORTWEST A302, CXS 3410. Rękawice powlekane nitrylem są doskonałą opcją dla mechaników, magazynierów, pracowników w produkcji, branży petrochemicznej, budowlanej, transportowej itp.

Przy zakupie odzieży ochronnej ważne jest, aby rozważyć jej przeznaczenie, ponieważ pozwoli to stworzyć komfortowe warunki pracy. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy warto zwrócić uwagę na stopień manualności wybranych rękawic roboczych. Im większy stopień manualności, tym lepiej będziemy w stanie wykonywać w nich szczegółowe zadania. Ważna jest również odpowiednia wentylacja. Warto więc wybierać rękawice bhp, które umożliwią skórze oddychanie.

W zależności od temperatury, należy inwestować w odpowiednie rękawice. W chłodniejszych miesiącach koniecznie trzeba wybrać rękawice z ociepleniem, które umożliwią pracę naszych dłoni nawet w bardzo zimnej pogodzie. Natomiast latem można się zdecydować na lżejsze rozwiązania. Warto pamiętać, że rękawice powlekane nitrylem zapewniają doskonałą przyczepność i pewny chwyt. Są one jednym z podstawowych modeli rękawic ochronnych.

Rękawice powlekane nitrylem są bardzo uniwersalne i mają szerokie zastosowanie. Z pewnością są cenione w rzemiośle, takim jak obróbka szkła, ceramiki czy drewna. Zapewniają precyzję, która jest niezbędna w tego rodzaju pracach. Rękawice powlekane nitrylem są również niezastąpione w przemyśle samochodowym, w budowie, mechanice i naprawach. Są również ważne dla magazynierów, pracowników transportu i osób odpowiedzialnych za przeładunek. Takie rękawice znajdują zastosowanie w pracach budowlanych, remontowych oraz montażowo-instalacyjnych. Możemy je polecić do budownictwa, przemysłu i transportu.

Rękawice powlekane nitrylem są idealne do pracy z olejami, smarami, tłustymi substancjami, benzyną itp. Chronią dłonie przed przenikaniem tych substancji.

W naszym sklepie bhp niezwykle popularne są rękawice powlekane nitrylem takich marek jak Ardon, CXS Canis, Portwest i REIS. Polecamy również rękawice powlekane nitrylem Procera, takie jak rękawice X-nitron. Te rękawice doskonale sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, w przemyśle samochodowym, przy budowie i naprawie pojazdów, w lakiernictwie, pracach mechanicznych, przemyśle wydobywczym, górniczym oraz przy obróbce metali. Rękawice powlekane nitrylem są również przydatne przy obsłudze maszyn przez operatorów oraz przy naprawie różnego rodzaju maszyn, automatów i pojazdów. Bardziej cienkie i dopasowane modele rękawic roboczych sprawdzą się w rolnictwie, ogrodnictwie, łowiectwie oraz pracach porządkowych i magazynowych. Rękawice z grubszą powłoką doskonale sprawdzają się w budownictwie jako rękawice budowlane, przy budowie dróg, pracach wydobywczych, wykopach i pracach ziemnych.

Rękawice powlekane nitrylem doskonale sprawdzają się w pracy z olejami, smarami i tłuszczami, dlatego są doskonałą propozycją dla stanowisk pracy, gdzie występują tego rodzaju utrudnienia. Na rynku istnieje szeroka oferta tego rodzaju rękawic do pracy, oferowanych przez znaczących producentów artykułów bhp. Ochrona dłoni jest niezwykle istotna, szczególnie podczas pracy z elementami produkcyjnymi, komponentami, częściami oraz substancjami takimi jak smary, tłuszcze i inne. Dlatego zdecydowanie polecamy rękawice powlekane nitrylem. Są one idealne do stosowania przez cały rok na różnych zakładach pracy, w tym w branży budowlanej, serwisowej i dla mechaników. 

Rękawice powlekane poliuretanem

Biorąc pod uwagę dużą uniwersalność rękawic powlekanych poliuretanem, można stwierdzić, że są one przydatne w niemal każdej pracy fizycznej. Zapewniają pewny chwyt i ochronę przed urazami, niezależnie od środowiska pracy - czy to jest suche, mokre czy oleiste. Dlatego te rękawice z pewnością sprawdzą się w pracach budowlanych, remontowych oraz montażowo-instalacyjnych. Doceniana jest również ich antypoślizgowość oraz komfort użytkowania.

Rękawice powlekane poliuretanem doskonale sprawdzą się również przy budowie dróg, ponieważ radzą sobie w różnych warunkach atmosferycznych. Bez wątpienia będą również doskonałe przy obróbce metali oraz obsłudze różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Ich precyzyjność pozwala na skuteczną obróbkę szkła, ceramiki i drewna.

Z uwagi na szerokie zastosowanie rękawic powlekanych poliuretanem, niezastąpione są w przemyśle elektrotechnicznym, zwłaszcza podczas prac związanych z elektryką, elektroniką i energetyką. Gwarantowany pewny chwyt czyni je cenionymi przez pracowników magazynów, którzy zajmują się układaniem towaru i pakowaniem paczek. Z pewnością będą również przydatne dla pracowników branży samochodowej, zarówno w produkcji, jak i naprawie pojazdów.

Rękawice tego typu wyróżniają się przede wszystkim dużą elastycznością, dzięki czemu idealnie dopasowują się do dłoni użytkownika. Zapewniają one doskonałą precyzję podczas wykonywania prac wymagających dużej dokładności, ponieważ oferują dobrą chwytność i wyczucie. Rękawice powlekane poliuretanem sprawdzą się zarówno w suchym środowisku, jak i w lekko wilgotnym lub lekko zaolejowanym. Chronią one przed zabrudzeniem, a przede wszystkim zapewniają ochronę przed urazami mechanicznymi. Dodatkowo, dzięki pokryciu poliuretanem, są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie.

Rękawice robocze powlekane gumą lateksem

Rękawice robocze powlekane lateksem to wykonane z różnorodnych przędz, takich jak bawełna czy poliester, rękawiczki przeznaczone do pracy. Materiał jest specjalnie pokryty gumą (lateksem), aby zwiększyć przyczepność podczas trzymania narzędzi, towaru i innych przedmiotów. Gumowa warstwa jest trwała, co sprawia, że rękawice są idealne do zastosowań w budownictwie, transporcie i przemyśle ciężkim. Lateks/guma doskonale sprawdza się także w okresie zimowym, dlatego w naszym sklepie oferujemy również rękawice robocze ocieplane. Polecamy je również do prac transportowych, porządkowych i magazynowych. Jednym z najbardziej popularnych modeli rękawic powlekanych gumą są rękawice wampirki, które są jednymi z najtańszych rękawic roboczych dostępnych w naszym sklepie BHP, oraz rękawice robocze Dragon.

Rękawice robocze powlekane lateksem są doskonałe dla wszystkich pracowników fizycznych, którzy są narażeni na mechaniczne uszkodzenia rąk. Niezależnie czy pracujesz na budowie, w górnictwie, jako elektryk czy montażysta, rękawice te będą idealnym wyborem. Magazynierzy również docenią ich przydatność, ponieważ codziennie muszą przenosić liczne przedmioty.

Przy wyborze rękawic ochronnych, warto najpierw zastanowić się, do jakiego rodzaju prac będą przeznaczone. Należy wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne na zewnątrz oraz specyfikę wykonywanej pracy, aby dokonać najlepszego wyboru rękawic powlekanych lateksem. W okresie wiosenno-letnim zalecane są rękawice robocze ogólnego przeznaczenia, które zapewniają dobrą wentylację powietrza. W przeciwnym razie mogą powodować powstawanie odcisków na dłoniach. Zimą i jesienią warto sięgnąć po rękawice powlekane gumą z ociepleniem, które zapewnią komfort pracy nawet przy bardzo niskich temperaturach. Rękawice robocze ocieplane powlekane cieszą się dużym zainteresowaniem w okresie zimowym w naszym sklepie BHP.

Oczywiście, to tylko jedno z wielu kryteriów podziału rękawic dostępnych na rynku. Należy także brać pod uwagę temperaturę panującą w miejscu pracy, a nie tylko konkretną porę roku. Na przykład, jeśli latem zajmujemy się naprawą chłodziarek w restauracjach, warto zdecydować się na ocieplane rękawice powlekane lateksem, które zapewnią doskonałą przyczepność i pewny chwyt. Przy wyborze rękawic należy również zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar, ponieważ tylko dopasowana rękawica umożliwi skuteczne wykonywanie zadań. Dodatkowo, wszystkie rękawice posiadają ściągacz, a niektóre modele mają elastyczny mankiet, co dodatkowo zwiększa trzymanie ich na rękach.

Rękawice robocze powlekane PCV

Oferowane przez nasz sklep BHP rękawice robocze powlekane PCV zapewniają bezpieczną i higieniczną pracę na różnych stanowiskach. Doskonale dopasowują się do wymagań pracy, oferując ochronę i wygodę. Nasze rękawice robocze to specjalistyczne narzędzia, dostępne w pełnym lub częściowym powlekaniu PCV na dłoniach i palcach. Ich głównym celem jest ochrona przed substancjami ciekłymi, takimi jak woda, smary, oleje, detergenty, a także drażniącymi substancjami chemicznymi zgodnie z normą EN 374. W naszym asortymencie hurtowni BHP znajdują się również ocieplane rękawice robocze PCV, które skutecznie chronią przed zimnem. Są idealne do pracy w niskich temperaturach, np. w branży spożywczej, przemyśle chemicznym i gospodarstwie domowym. Powlekanie PCV zapewnia doskonałą chwytność nawet w środowiskach wilgotnych i mokrych.

Nasze rękawice PCV występują w różnych grubościach powlekania i strukturach. Dostępne są również w dwóch wariantach długości - krótkie i długie, nawet do 45 cm. Wybrane modele posiadają elastyczny ściągacz, który doskonale dopasowuje się do nadgarstka, utrzymując rękawicę w odpowiedniej pozycji. Inne rękawice mają luźny mankiet, który można założyć na rękaw bluzki. W przypadku rękawic powlekanych PCV, często bazową warstwę stanowi rękawica bawełniana, która jest pokryta PCV. Dzięki temu zapewniana jest ochrona przed przemoczeniem i przenikaniem substancji, a ręce pozostają suche i komfortowe w wilgotnych warunkach. Nasze rękawice ochronne są dostępne w różnych kolorach, takich jak pomarańczowy, czerwony, czarno-czerwony, pomarańczowo-żółty, zielony czy niebieski.

Podsumowując, rękawice robocze PCV są niezastąpione w środowisku mokrym oraz podczas kontaktu z substancjami szkodliwymi, takimi jak chemikalia i detergenty. Są idealne zarówno do pracy zawodowej, jak i w gospodarstwie domowym. Rękawice PCV zapewniają ochronę nie tylko dłoni, ale również przedramienia dzięki długiemu mankietowi, który dodatkowo zabezpiecza większą część ręki. Są niezbędne w branżach budowlanej, przemysłowej, chemicznej, oczyszczalniach ścieków, dla hydraulików oraz wszędzie tam, gdzie pracownik jest narażony na kontakt z substancjami szkodliwymi dla zdrowia. Ten rodzaj rękawic roboczych charakteryzuje się wytrzymałością i doskonałą izolacją przed substancjami ciekłymi. W naszym sklepie BHP oferujemy szeroki wybór rękawic ochronnych PCV, dzięki czemu każdy klient, nawet ten o największych wymaganiach, może znaleźć odpowiedni model, spełniający aktualne przepisy i normy BHP. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów dostępnych w naszym sklepie BHP, obejmujących nie tylko rękawice robocze, ale również odzież i obuwie robocze renomowanych i cenionych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu BHP.

Rękawice robocze nakrapiane

Rękawice robocze z nakrapianym powłoką to rodzaj rękawic ochronnych. W tym typie rękawic, na części chwytnej lub w przypadku niektórych modeli, na całej powierzchni, znajduje się nakrapianie z PCV, co zapewnia antypoślizgowość. Takie rękawice są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie istnieje konieczność zachowania wrażliwości dotykowej. Nakrapianie PCV jest szeroko stosowane na różnego rodzaju rękawicach ochronnych, umożliwiając dopasowanie do konkretnej pracy. Często spotykaną formą ochrony jest nakrapianie wewnętrzne rękawic. Rękawice robocze z nakrapianiem są bardzo praktyczne, zwiększają efektywność pracy, ponieważ umożliwiają pewne chwytanie przedmiotów. Są niezbędne w sytuacjach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia rąk. Natomiast dwustronne nakrapianie z PCV zapewnia odpowiednią przyczepność podczas przenoszenia materiałów oraz umożliwia noszenie rękawicy z obu stron. Dzięki temu można ich używać znacznie dłużej. Rękawiczki robocze z nakrapianiem wykonane z mieszanki poliestru z bawełną gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort pracy. Są elastyczne, przewiewne i bardziej wytrzymałe. Rękawice ochronne z nakrapianiem mogą być również wykonane z dzianiny, z nowoczesnych materiałów takich jak dynam, poliamid czy włókno szklane, co sprawia, że są odporne na przecięcia. Takie rękawice z nakrapianiem doskonale sprawdzają się w pracach porządkowych, gospodarczych, komunalnych, spedycyjnych, produkcji oraz wielu innych branżach. W naszej hurtowni internetowej BHP oferujemy szeroki wybór rękawic roboczych z nakrapianiem.

Rękawice robocze z nakrapianym powłoką to rodzaj rękawic ochronnych. W tym typie rękawic, na części chwytnej lub w przypadku niektórych modeli, na całej powierzchni, znajduje się nakrapianie z PCV, co zapewnia antypoślizgowość. Takie rękawice są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie istnieje konieczność zachowania wrażliwości dotykowej. Nakrapianie PCV jest szeroko stosowane na różnego rodzaju rękawicach ochronnych, umożliwiając dopasowanie do konkretnej pracy. Często spotykaną formą ochrony jest nakrapianie wewnętrzne rękawic. Rękawice robocze z nakrapianiem są bardzo praktyczne, zwiększają efektywność pracy, ponieważ umożliwiają pewne chwytanie przedmiotów. Są niezbędne w sytuacjach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia rąk. Natomiast dwustronne nakrapianie z PCV zapewnia odpowiednią przyczepność podczas przenoszenia materiałów oraz umożliwia noszenie rękawicy z obu stron. Dzięki temu można ich używać znacznie dłużej. Rękawiczki robocze z nakrapianiem wykonane z mieszanki poliestru z bawełną gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort pracy. Są elastyczne, przewiewne i bardziej wytrzymałe. Rękawice ochronne z nakrapianiem mogą być również wykonane z dzianiny, z nowoczesnych materiałów takich jak dynam, poliamid czy włókno szklane, co sprawia, że są odporne na przecięcia. Takie rękawice z nakrapianiem doskonale sprawdzają się w pracach porządkowych, gospodarczych, komunalnych, spedycyjnych, produkcji oraz wielu innych branżach. W naszej hurtowni internetowej BHP oferujemy szeroki wybór rękawic roboczych z nakrapianiem.

Rękawice robocze wzmacniane skórą z dwoiny

W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki wybór rękawic roboczych wzmacnianych. Te rękawice cechują się wysoką trwałością, komfortem użytkowania oraz wytrzymałością na przetarcia i przebicia. W szczególności polecamy rękawice robocze wzmacniane dwoiną do branży budowlanej. Dwoina ma chropowatą strukturę i doskonale chłonie wilgoć, chroniąc ręce pracowników. Rękawice ochronne wykonane są z porządnej skóry z dwoiny, często posiadają bawełnianą podszewkę wewnątrz, aby zapobiec podrażnieniom skóry. Wiele modeli dostępnych na naszej stronie internetowej sklepu BHP posiada dodatkowe wzmocnienia na stronie chwytnej i palcach, zwłaszcza między palcem wskazującym a kciukiem. Dostępne są również rękawice wzmacniane i ocieplane, idealne na chłodne lub mroźne dni. Skóra używana do rękawic wzmacnianych dwoiną zazwyczaj ma grubość od 1 do 1,8 mm. Są to najczęściej wybierane rękawice robocze przez naszych klientów. Rękawice wzmacniane skórą dedykowane są do pracy w magazynach, transporcie, przemyśle, górnictwie, dla monterów, pilarzy/drwali oraz w budownictwie, remontach i majsterkowaniu w gospodarstwie domowym, gdzie istnieje ryzyko skaleczenia lub uszkodzenia skóry. Mogą być również używane w warsztatach czy garażach, a także podczas prac w ogrodzie. Nasza oferta produktów w sklepie BHP jest polecana zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, które potrzebują solidnej ochrony dłoni podczas pracy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo wiele różnych rozmiarów i producentów rękawic ochronnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która cieszy się uznaniem naszych zadowolonych klientów, często do nas powracających. Rękawice robocze z dwoiny bydlęcej, dostępne w naszej hurtowni BHP, spełniają różne potrzeby. Nasze rękawice robocze skórzane są wykonane z najwyższej jakości skóry i starannie uszyte, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność podczas wykonywanych obowiązków. Dzięki tym cechom rękawice wzmacniane skórą są bardziej odporne na przetarcia i zużycie, co oznacza mniejszą potrzebę częstego wymieniania ich na nowe.