Odzież antystatyczna Planam

Wysokiej jakości odzież antystatyczna Planam dla wymagających

Odzież antystatyczna chroni pracownika podczas pracy ze szkodliwymi dla jego zdrowia czynnikami. Zadaniem takiej odzieży jest nie tylko ochrona przed ładunkami elektrostatycznymi, ale równie chłodem. Odzież antystatyczna znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa powinna być ona noszona przez cały czas na terenie zakładu, w którym znajdują się materiały łatwopalne lub też istnieje ryzyko wybuchu.

Wysokiej jakości odzież antystatyczna Planam to doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo. W asortymencie sklepu internetowego natare.pl, znaleźć można wyłącznie najlepszej jakości produkty, które docenione zostały przez specjalistów różnych branż. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz złożenia zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu.

Komfortowe kurtki antystatyczne Planam

Kurtki antystatyczne Planam nabyć można w odmiennych wersjach, w zależności od oczekiwań i preferencji stawianych przez przyszłego użytkownika. 1-warstwowa kurtka zapewnia ochronę na bardzo wysokim poziomie. Zapinana jest na wygodne guziki, dzięki czemu zakładanie i ściąganie nie stanowi żadnego problemu. Kurtki posiadają łatwo dostępne kieszenie. Wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny, poliestru oraz włókna antystatycznego. Posiadamy kurtki dostępne w wersjach kolorystycznych chabrowo-szarej oraz żółto-chabrowej, na której znalazła się także taśma odblaskowa dla poprawy widoczności pracownika. Produkt posiada uszlachetnienie, które hamuje płomienie. Charakteryzuje się również bardzo wysoką wytrzymałością. Dzięki temu z kurtki korzystać można przez długi okres czasu, bez ryzyka utraty jej początkowych parametrów. W naszym asortymencie znaleźć można kurtki dostępne w różnych rozmiarach od 42 do 64. Odzież dopasować można do każdej sylwetki, dzięki temu idealnie pasuje i nie krępuje ruchów podczas wykonywania codziennej pracy.

Wytrzymałe spodnie antystatyczne Planam

Spodnie antystatyczne są jednym z elementów ubioru pracownika, który wykonuje powierzone mu obowiązki w miejscu, w którym mogą wystąpić szkodliwe dla jego zdrowia czynniki. Wygodna odzież jest bardzo ważna dla komfortowego wykonywania rozmaitych zadań. W zależności od potrzeb musi gwarantować widoczność, ale także nie krępować ruchów i zapewniać funkcjonalność. Spodnie antystatyczne Planam łączą ze sobą wszystkie te cechy. W naszym asortymencie znaleźć można niezwykle ciekawe propozycje. Oferujemy wersję kolorystyczną chabrowo-szarą lub gwarantującą doskonałą widoczność żółto-szarą. Produkt nabyć można w klasycznym kroju spodni do pasa lub trż skorzystać z wygodnych spodni ogrodniczek. W spodniach znalazły się klasyczne kieszenie, kieszenie na pośladkach oraz dodatkowo kieszeń na udzie. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania, pracownik może mieć przy sobie potrzebne do wykonywania swoich zadań elementy wyposażenia. Wysokiej jakości bawełna i poliester gwarantują trwałość, natomiast włókno antystatyczne dodatkową ochronę.