Kamizelki odblaskowe z nadrukiem | Kamizelki odblaskowe BHP z logo

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

W naszej firmie możesz zakupić kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem bądź logo. Nadruk wykonujemy metodą sublimacji dzięki czemu jest niezwykle trwały i odwzorowuje doskonale szczegóły. Znakowanie odbywa się bezpośrednio w naszej firmie więc gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację. 

Znakujemy zarówno kamizelki ostrzegawcze dostępne w naszej ofercie jak możemy wycenić usługę znakowania kamizelek dostarczonych do nas przez Państwa. W naszej ofercie znajdą Państwo kamizelki odblaskowe dla dzieci jak i profesjonalne kamizelki ostrzegawcze z certyfikatami i normami potrzebnymi do pracy na budowach i magazynach. 

Kamizelki odblaskowe z logo

Nasza oferta jest kierowana do wszystkich branży i obsługujemy firmy z całej Polski. Kamizelki z nadrukiem lub kamizelki odblaskowe z logo zamawiają od nas firmy z Łodzi, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Gdyni, i wiele z wielu innych Polskich miast. 

Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem

Kamizelki odblaskowe są przydatne nie tylko w pracy, ale również w codziennym życiu - choć może w nieco wyjątkowych sytuacjach. Warto zdawać sobie sprawę, że co roku odnotowujemy coraz więcej wypadków drogowych z udziałem pieszych - większość z nich wynika ze złej widoczności, nawet na przejściach dla pieszych. Dzieje się tak zwykle dlatego, że piesi w ciemnym ubiorze i w miejscach słabo oświetlonych nie zachowują należytej ostrożności, wchodząc na jezdnię lub poruszając się po niej, a kierowcy wówczas praktycznie nie mają szans uniknąć kontaktu z taką osobą. 

Z tego powodu wprowadzono w Polsce obowiązek noszenia kamizelek odblaskowych przez pieszych, którzy poruszają się drogą bez chodnika, w terenie niezabudowanym. Również na rowerzystach spoczywa taki obowiązek. W przypadku, gdy osoby te po zmroku nie posiadają elementów odblaskowych na odzieży, mogą zostać ukarane mandatem. Warto więc w taką kamizelkę odblaskową się wyposażyć, zwłaszcza podczas dłuższego wyjazdu w teren, którego nie znamy. 

Pamiętajmy, że obowiązujące regulacje prawne mogą także wpłynąć na decyzję sądową w przypadku wypadku z udziałem pieszego. Jeśli w danej sytuacji nie miał na sobie kamizelki odblaskowej, sąd może orzec, że pieszy przyczynił się do wypadku.