Odzież przeciwdeszczowa Planam

Nie moknij – jest to możliwe z odzieżą przeciwdeszczową Planam!

Wiele osób pracuje na zewnątrz. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by przerwać pracę w deszczowy dzień. Wielu wykonawców związanych jest terminami, które nie uwzględniają przerwy w czasie opadów deszczu. Tych się nie da przewidzieć wcześniej. Dlatego warto dobrze przygotować się na taką ewentualność. Odzież przeciwdeszczowa Planam to dobry krok w tę stronę. Zadbaj o siebie i swoich pracowników, zapewniając ochronę przed deszczem. Najwyższa jakość i wygoda to coś, co znajdziesz w naszej ofercie. 

Kombinezon przeciwdeszczowy Planam do zadań specjalnych

Pracując na zewnątrz, warto chronić całe ciało. Nic tak dobrze nie zabezpieczy przed wodą, jak jednoczęściowy kombinezon. Jego ogromnym atutem jest to, że nie zajmuje wiele miejsca. Możesz mieć go w torbie cały czas i wyjąć w razie nagłej potrzeby. Kombinezon Planam jest nie tylko wodoszczelny, ale też termoaktywny. Przepuszcza powietrze, dzięki czemu się nie przegrzejesz. Dla bezpieczeństwa umieściliśmy w nim szwy odblaskowe. Będziesz widoczny z daleka, co jest ważne przy trudnych warunkach pogodowych.

Jak dobrać odpowiedni kombinezon Planam? 

Oferujemy standardowe rozmiary. Szeroki zakres – od S aż do XXXL, pozwoli ci znaleźć coś dla siebie. Tabela rozmiarów, zamieszczona przy produkcie, pomoże ci dobrać ten odpowiedni. Idealnie dopasowany rozmiar sprawi, że będzie ci wygodnie pracować. Wciąż nie masz odpowiedniej odzieży przeciwdeszczowej do pracy? Odzież Planam to coś, z czym powinieneś się zapoznać. Zapraszamy!