Buty robocze S4

Buty robocze o klasie ochrony S4 to klasyczne buty robocze z podnoskiem ochronnym, który jest w stanie wytrzymać uderzenia do 200 J. Spełnia wszystkie normy co do wysokości wierzchu oraz materiału z jakiego zostały wykonane. Buty robocze z zabudowaną piętą i wytrzymałą podeszwą antystatyczną oraz antypoślizgową. Świetna absorbcja wody oraz energii w części piętowej.

Buty robocze S4

Obuwie ochronne o klasie ochrony S4 powinny spełniać parę wymagań. By zostało sklasyfikowane jako but roboczy w klasie S4. Wyposażone są w podnosek ochronny. Odporny na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia z siłą do 15 kN. Do tego za bezpieczeństwo odpowiada odporna na oleje podeszwa oraz stabilna piętą z absorbcją energii. Buty robocze S4 są wodoszczelne. Dzięki czemu nie ma obaw o użytkowanie ich w czasie opadów atmosferycznych.

Półbuty robocze, sandały, trzewiki ochronne S4

Trzewiki robocze to dobry wybór w kwestii wyboru obuwia ochronnego na okres jesienno/zimowy. Trzewiki robocze to wysokie obuwie ochronne sięgające za kostkę a przy tym dobrze jest stabilizujące. Występują również w wersji ocieplanej aby zapewnić ciepło podczas pracy na dworze w czasie niskich temperatur. Z racji na swoją wytrzymałość te buty robocze są chętnie wybierane. Głownie przez pracowników budowlanych, drogowych a także wszystkich pracowników, którzy swoje obowiązki wykonują na świeżym powietrzu.

Półbuty robocze to niskie obuwie ochronne, poniżej kostki. Wygodne oraz komfortowe. Często wybierane przez kadrę kierowniczą. Także osoby pracujące na zewnątrz czy w środku podczas średnich temperatur. Dzięki klasie ochrony S4 buty bhp będą wodoodporne a także antypoślizgowe z wytrzymałą podeszwą.

Sandały robocze to buty do pracy najchętniej wybierane przez osoby pracujące na magazynach. Halach produkcyjnych oraz innych przestrzeniach zamkniętych. Dzięki wodoodporności można je również śmiało stosować

Buty robocze S4 - Postaw na sprawdzone modele 

Dobrze dobrane obuwie ochronne S4 to podstawa aby móc wypełniać obowiązki w pracy bez kontuzji. Odpowiednio wybrane buty robocze powinny chronić pracownika w wysokim stopniu. Gdyż jego stopy są narażone na przeciążenia i uszkodzenia. Dzięki szerokiej gamie modelów, każdy znajdzie odpowiednie buty ochronne dla siebie. Oferujemy trzewiki robocze, półbuty robocza a także sandały robocze. W naszej hurtowni Natare BHP odzieży roboczej bhp znajdą państwo szeroką ofertę butów roboczych. Także specjalistycznej odzieży roboczej

Posiadamy obuwie bhp o klasie ochrony:

  • Buty robocze S1
  • Buty robocze S2
  • Obuwie robocze S3
  • Obuwie robocze S4
  • Buty robocze S5
  • Buty robocze SB
  • Buty robocze S1P
  • Obuwie ochronne OB