Pracownicze ogrodniczki Planam

Ogrodniczki Planam

Ogrodniczki PLANAM- najwyższa jakość połączona z innowacją

25 lat doświadczenia pozwoliło właścicielowi firmy stworzyć markę PLANAM. Jest to wiodący rynek BHP producent spodni ogrodniczek oraz innych ubrań roboczych. Ubrania robocze producenta gwarantują nie tylko najwyższą jakość, ale też i komfort w połączeniu z bezpieczeństwem. Ogrodniczki PLANAM gwarantują wystarczającą ilość kieszeni w spodniach roboczych aby mogły one spełniać nasze oczekiwania w 100%.

Pracownicze ogrodniczki Planam

Odpowiednia odzież robocza to podstawa wyposażenia pracownika w wielu miejscach pracy. Warunki pracy w różnych firmach wystawiają zatrudnionych na ubrudzenie się lub kontakt ze szkodliwymi czy niebezpiecznymi substancjami. By ich przed tym uchronić, niezbędne jest zapewnienie im odpowiedniej ochrony w postaci odzieży ochronnej i roboczej. Jednym z jej podstawowych elementów są ogrodniczki dla pracowników Planam. To wysokiej jakości produkty, które gwarantują skuteczną ochronę oraz funkcjonalność. Poznajcie teraz ich najważniejsze zalety!

Wysokiej jakości spodnie robocze – ogrodniczki Planam

Jeśli szukacie wysokiej jakości spodni roboczych dla pracowników produkcyjnych, mechaników czy budowlańców, postawcie na ogrodniczki Planam. To funkcjonalne i uniwersalne wyroby, które sprawdzą się podczas wykonywania różnorodnych obowiązków pracowniczych. Skutecznie zabezpieczają użytkownika przed zabrudzeniami. Ponadto oferujemy także ogrodniczki dla pracowników Planam ocieplane, które znakomicie sprawdzą się do prac na zewnątrz w zimniejsze dni, a także do chłodni.

 Bez względu na to, który rodzaj wysokiej jakości spodni roboczych Planam wybierzecie, możecie być pewni ich doskonałego wykonania. Ogrodniczki tego renomowanego producenta cechują się ergonomicznym projektem, który skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą noszenia. Ogrodniczki robocze Planam nie krępują ruchów, pozwalają na swobodne przemieszczanie się i skuteczne wykonywanie obowiązków pracowniczych. Ich zaletą jest duża ilość różnorodnych kieszeni, w których można przechowywać najpotrzebniejsze przedmioty przydatne podczas pracy.

Ogrodniczki dla pracowników Planam – jakość i wygoda

Warto podkreślić, że ogrodniczki dla pracowników Planam wykonano z trwałych i wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu posłużą one użytkownikom przez lata. Są odporne na uszkodzenia. Niektóre z par wyposażono w dodatkowe odblaski, co przyda się podczas prac na zewnątrz i po zmroku. Wysokiej jakości spodnie robocze ogrodniczki Planam posiadają regulowane szelki. Z powodzeniem można je więc dostosować do wzrostu pracownika. Ponadto w ofercie sklepu z odzieżą roboczą i ochronną Natare znajduje się szeroki wybór wzorów i rozmiarów. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Planam - dlaczego warto postawić na ogrodniczki do pracy?

Wśród dodatkowych zalet ogrodniczek roboczych należy wymienić praktyczną gumkę w pasie, która pozwala na ścisłe przyleganie spodni do ciała. Produkty posiadają również ściągacze na nogach, zapewniające dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem czy kontaktem skóry z niepożądanymi substancjami.

Postaw już dziś na praktyczne ogrodniczki dla pracowników, które gwarantują wysoki komfort pracy, skuteczną ochronę, a w przypadku niektórych modeli zwiększające bezpieczeństwo odblaski oraz dodatkowe zabezpieczenie. W ofercie znajdują się zarówno wersje produktu damskie, jak i męskie. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy wybrać najlepszy w Waszym przypadku model. Zapewniamy wysyłkę produktów na terenie całego kraju. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości sztuk.