Korzystając z naszej oferty można wyposażyć się w środki czystości, które pozwolą zadbać o porządek oraz higienę w miejscu pracy lub obiektach użyteczności publicznej. Dostępne są różnego rodzaju preparaty, które sprawdzają się podczas czyszczenia zróżnicowanych powierzchni zmywalnych.

Posiadamy szeroki wybór uniwersalnych środków do czyszczenia, które mogą być wykorzystywane nie tylko w przypadku np. podłóg, czy laminatów, ale także przy usuwaniu plam z mebli tapicerowanych, wykładzin oraz innych tekstyliów. Sprawdzają się również podczas czyszczenia kuchenek lub wyposażenia łazienek.

W ofercie dostępne są np. koncentraty pielęgnacyjno-czyszczące, które mogą być wykorzystane do czyszczenia powierzchni wodoodpornych każdego rodzaju. Można u nas nabyć również mydło w płynie, dostępne w pojemnikach o pojemności 1 lub 5 litrów. Oferowany środek charakteryzuje się wysoką gęstością oraz ładnym zapachem. Produkt sprawdza się w dozownikach każdego typu. W ofercie dostępna jest także pasta do mycia rąk, środki do czyszczenia maszynowego oraz wiele innych niezwykle efektywnych produktów.