Trzewiki robocze Protektor

Niezawodne trzewiki robocze Protektor

Obuwie ochronne to jeden z najważniejszych i niezbędnych elementów stroju roboczego. Ma niezwykle istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku prac fizycznych lub tych wykonywanych w warunkach podwyższonego ryzyka. Powinno więc zapewniać nie tylko maksimum komfortu, ale przede wszystkim odpowiednią ochronę jego użytkownikom. W trosce o wysokie standardy bezpieczeństwa przygotowaliśmy w tej kategorii niezawodne trzewiki robocze Protektor. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej oraz impregnowanych tkanin doskonale sprawdzą się do prac w każdych warunkach.

Ochronne obuwie gwarancją bezpieczeństwa

Obuwie Protektor wykonane jest z elastycznych materiałów, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Konstrukcja trzewików tłumi wstrząsy, ponadto jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne – ścieranie, pękanie lub przecięcia. Atutem obuwia Protektor jest wysoka ponad kostkę cholewka, która skutecznie chroni ją przed różnego rodzaju kontuzjami. Ponadto wodoodporne i higroskopijne właściwości trzewików zapewniają suchość stopy przez cały czas. Wyposażone w profilowane, antybakteryjne wkładki, umożliwiają utrzymanie wysokiej higieny podczas pracy. Obuwie Protektor jest również antypoślizgowe. Dzięki temu zapewnia stabilność i pewne poruszanie się w każdym terenie.

Trzewiki robocze Protektor do zadań specjalnych

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór specjalistycznego obuwia Protektor do zadań specjalnych. Przeznaczone jest przede wszystkim dla pracowników służb mundurowych oraz miłośników militariów i survivalu. Ze względu na wyjątkowe właściwości oraz konstrukcję buta, trzewiki ochronne znalazły również szerokie zastosowanie w zawodach podwyższonego ryzyka. Niektóre modele są odporne na substancje chemiczne oraz krótkotrwały kontakt z gorącym podłożem, iskrami i rozpryskami gorących metali. Dzięki temu sprawdzają się w jednostkach straży pożarnej, zakładach produkcyjnych, hutach i stoczniach.