Odzież ochronna jednorazowa | Odzież jednorazowa BHP

Odzież jednorazowa

Zadbaj o higienę w miejscu pracy - Postaw na odzież jednorazową

Odzież jednorazowa (w tym fartuchy, nakładki na buty czy czepki) przeznaczona jest przede wszystkim dla personelu medycznego oraz pracowników przemysłu spożywczego i chemicznego. Odzież ochronna jednorazowa ma za zadanie chronić przed szkodliwymi substancjami, zabrudzeniami i drobnoustrojami. Dzięki niej wzrasta poziom higieny i bezpieczeństwa pracowników i całego personelu a także osób odwiedzających. 

Odzież ochronna jednorazowa

Wiele miejsc pracy wymaga zastosowania jednorazowej odzieży ochronnej. Należą do nich zakłady spożywcze, chemiczne czy farmaceutyczne. Również placówki medyczne muszą posiadać na wyposażeniu tego typu produkty. 

Odzież ochronna jednorazowa gwarantuje zabezpieczenie zarówno przed szkodliwymi substancjami, ubrudzeniem się. Także przed drobnoustrojami. Dzięki nim podnoszą się warunki higieniczne placówek. Bezpieczeństwo pracowników, personelu i osób odwiedzających. W wielu miejscach tego rodzaju wyposażanie jest obowiązkowe i egzekwowane przepisami Sanepidu czy Państwowej Inspekcji Pracy.

Kombinezony, pokrowce i czepki jednorazowe

W ofercie sklepu z odzieżą ochronną Natare.pl znajdziecie bogatą gamę odzieży medycznej jednorazowej. Można też znaleźć czepki, kombinezony, pokrowce na buty, fartuchy foliowe czy zarękawków. Wszystkie te elementy jednorazowej odzieży ochronnej zostały wykonane z trwałych materiałów, gwarantujących odpowiedni poziom zabezpieczenia. 

Oferujemy szeroki wybór modeli oraz rozmiarów. Dzięki temu z powodzeniem wybierzecie produkt najlepiej spełniający Wasze oczekiwania. 

Zarówno czepki jednorazowe, jak i inne wyroby. Które znajdują się w tej kategorii to produkty proste i skuteczne w użytkowaniu. Gwarantują komfort noszenia i wygodę podczas wykonywania pracowniczych obowiązków.

Kombinezony jednorazowe i pozostałe elementy odzieży ochronnej działają w dwie strony. Zabezpieczając zarówno użytkownika, jak i przedmioty i osoby, z którymi ma on bezpośrednią styczność. 

Pokrowce na obuwie jednorazowe 

W ofercie Natare.pl znajduje się również szeroki wybór jednorazowych pokrowców. Na obuwie wykonanych zarówno z polipropylenu, jak i folii. Sprawdzą się one w zakładach produkcyjnych, a także różnorodnych placówkach medycznych. Zabezpieczają przed roznoszeniem zabrudzeń, drobnoustrojów czy szkodliwych substancji.

Ubrania robocze jednorazowe

Oferowana przez nas odzież jednorazowa to wyrób renomowanego producenta Deltaplus. Który specjalizuje się w tworzeniu tego typu produktów. Gwarantuje on wysoką jakość wykonania, trwałość i odporność odzieży na uszkodzenia. Do tego ergonomiczne kształty oferowanych wyrobów zapewniają swobodę ruchów, tak ważną podczas wykonywania pracowniczych czynności.

Postawcie już dziś na komfortową, praktyczną i bezpieczną odzież ochronną jednorazową, którą znajdziecie na Natare.pl. Oferujemy szeroką gamę czepków jednorazowych, kombinezonów, rękawków, fartuchów, pokrowców na buty i wiele innych elementów ochronnej garderoby. Oferujemy tylko produkty sprawdzone, skuteczne i trwałe, które zapewnią użytkownikowi najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Żeby zapewnić najwyższy standard ochronny oferujemy także odzież ochronną.