Rękawice robocze i ochronne BHP. Profesjonalne rękawiczki robocze.

Ochrona rąk

RĘKAWICE ANTYPRZECIĘCIOWE ENDURO CUT 5 EXPERT
WYSYŁKA 24H !
Wytrzymałe rękawice w konkurencyjnej cenie !
Rękawice chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi, wykonane z przędzy HPPE i nylonu (ścieg 13), powlekane szarym poliuretanem.
Przędza HPPE tworzy rękawicę niezwykle trwałą i odporną na zużycie, dzięki czemu sprawdzi się ona w najtrudniejszych warunkach pracy.
10,00 zł

Rękawice ochronne to część odzieży ochronnej, która jest niezbędna podczas wykonywania wielu prac. Z rękawic ochronnych korzysta wiele branż i w zależności, czym zajmują się pracownicy na danym stanowisku, potrzebują różnych specjalistycznych rękawic.

Specjalistyczne rękawice BHP

Rękawice robocze i ochronne chronią ręce przed działaniem wielu czynników. Osoby, które korzystają z odpowiednich rękawic, nie odczuwają skutków np. wyładowań elektrostatycznych czy silnych wibracji. Dzięki odpowiednio dobranym rękawicom pracownicy warsztatu cieszą się dużą wygodą w pracy, nie przejmując się możliwością powstania drobnych zadrapań, powstałych przy odkręcaniu zapiekłych śrub w trudnodostępnych miejscach. Pracownicy służby zdrowia dzięki jednorazowym rękawiczkom lateksowym chronią swoje i pacjentów zdrowie, utrzymując jałowe warunki pracy.

W swojej ofercie posiadamy także rękawiczki stalowe, nitrylowe, skórzane i wiele innych. Rękawice ochronne chronią przed czynnikami, które na stałe wpisane są w specyfikę danej pracy, jak i zapobiegają ewentualnym skutkom. Niskie temperatury, przepięcia czy śliskie ciężary już nie będą Twoim problemem, dzięki profesjonalnym rękawicom roboczym!

Rękawice ochronne mają za zadanie chronić dłonie i nadgarstki pracowników, podczas wykonywania prac stolarskich i innych. Ochrona kończyn to najważniejsze, ale nie jedyne zadanie rękawiczek roboczych. Ułatwiają one pracę, zapewniając swobodę oraz komfort pracy. Dzięki temu praca wykonywana jest w krótszym czasie i przy mniejszym nakładzie czasu.

Jeśli nie masz pewności, które rękawice będą najlepsze dla Ciebie i Twoich pracowników, skontaktuj się z nami, a doradzimy, które produkty zostały stworzone z myślą o pracy, którą wykonujecie. Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i duży asortyment wyróżniają nas na tle konkurencji!