Sandały robocze Portwest | Natare

Sandały robocze Portwest

Wygodne sandały Portwest – komfort i bezpieczeństwo

Specjalistyczne obuwie ochronne stanowi ważniejszy element odzieży, w jaką zaopatrują się pracownicy produkcji, branż budowlanych itp. Powinno być one przede wszystkim skuteczne, by w razie wypadku nic złego się nie stało. Jednak nie można zapominać o wygodzie użytkowania. Nawet najbardziej pancerne buty, jeśli będą cisnąć, uwierać i nie odprowadzać potu, nie zdadzą egzaminu. Nosząc sandały Portwest nie musisz się o to martwić. Z pewnością będzie Ci wygodnie, a Twoje stopy pooddychają. Jeśli więc potrzebujesz lekkich i dobrej jakości butów do pracy, wybierz właśnie takie.

Buty dla służb medycznych

Obuwie marki Portwest dedykowane jest przede wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i laborantom, którzy całe dnie spędzają w szpitalach i przychodniach. Także osoby odpowiedzialne za porządek tych miejsc, powinny nosić takie obuwie ochronne. Jest ono nie tylko wygodne i bezpieczne, lecz także łatwe do utrzymania w czystości. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest codzienna zmiana ubrania, buty należy dezynfekować. Dlatego powinny być one wykonane z trwałego materiału, który szybko schnie i nie wchłania bakterii ani wirusów. Sandały i chodaki do takich właśnie należą. Ich konstrukcja zapewnia też prawidłową wentylację, nie ma więc ryzyka gromadzenia potu. Zakryte palce zaś są obowiązkowe, dla bezpieczeństwa użytkowników. 

Sandały medyczne Portwest w odpowiednim kolorze

Buty dla służb medycznych, które znajdziesz w naszym sklepie, dostępne są w kolorze białym. Jednak dla tych, którzy potrzebują czegoś innego, mamy także czarne. Każde z nich spełniają wszelkie wymogi sanitarne i sprawdzą się w gabinecie oraz na szpitalnym korytarzu. Wszystko one są bezpieczne i wygodne, o czym możesz przekonać się już wkrótce.