Bluzy polarowe Planam

Bluzy polarowe Planam

Postaw na sprawdzone bluzy i polary robocze Planam.

Planam to firma z wieloletnim doświadczeniem. Z powodzeniem produkują i dystrybuują swoje produkty na rynek światowy i europejski. Klasyczny design, wysoka jakość i wiele praktycznych detali. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i dopasuj odzież roboczą indywidualnie pod własne potrzeby.

Bluzy polarowe Planam – odzież, która sprawdzi się w ekstremalnych warunkach

Bluza lub polar roboczy to podstawowe wyposażenie pracownika zaraz obok spodni do pasa lub ogrodniczek. Wykonane są z tkanin przeważnie bawełnianych o różnych gramaturach. Planam w swojej ofercie posiada wiele modeli na różne pory roku. Począwszy od lekkich i przewiewnych modeli po grubsze, ocieplane bluzy i polary, które świetnie sprawdzą się w okresie zimowym. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i stacjonarnego i wybierz odzież roboczą dopasowaną indywidualnie do swoich potrzeb.

Szukasz ciepłego polaru? Ogrzej się za pomocą bluzy polarowej od Planam!

Polar roboczy jest chętnie wybierany przez pracowników hal produkcyjnych, magazynów a także pracowników warsztatowych i monterów. Polar zapewnia komfort termiczny a dodatkowo nie krępuje ruchów w czasie pracy. Połącz wspomnianą odzież z innymi elementami ubioru, a praca zamieni się w czystą przyjemność! Dodatkowo polar jest świetną opcja w celu promocji firmy. Istnieje możliwość wyhaftowania logo lub napisu na piersi lub w dowolnym miejscu na polarze. Jest to świetne narzędzie marketingowe - dzięki ohaftowaniu polaru oprócz świetnej odzieży roboczej otrzymujemy ciekawą promocję firmy.

Ochrona przed zimnem? Poznaj ciepłe bluzy polarowe od Planam!

Najbardziej popularną kolekcją firmy Planam jest linia Highline. To atrakcyjna i nowoczesna odzież robocza. Spełnia wszystkie wymogi odzieży roboczej. Jej jakość gwarantują sprawdzone od lat materiały firmy PLANAM. Do produkcji zastosowano wysoką jakość mieszanek tkanin a praktyczne szczegóły wyposażenia zostały dopracowane do perfekcji.

Linia HIGHLINE łączy w sobie świetny wygląd z komfortem i bezpieczeństwem odzieży roboczej.