Zarękawki kevlarowe

Są stosowane w wielu zakładach pracy, gwarantując pracownikom ochronę przedramion. W asortymencie posiadamy modele różniące się między sobą wzorem, długością oraz materiałami, z których są wykonane. Zarękawki kevlarowe to ochrona rąk przed zagrożeniami termicznymi oraz mechanicznymi. Każdy z oferowanych produktów może być założony razem z rękawicami, gwarantując w ten sposób maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Konstrukcja oferowanych produktów sprawia, że są bardzo komfortowe i zapewniają wysoką swobodę ruchów, dzięki czemu nie utrudniają wykonywania pracy. Zarękawniki kevlarowe doskonale nadają się do wykonywania czynności precyzyjnych. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed skaleczeniami, dlatego doskonale sprawdzają się w przypadku zawodów, w których pracownicy mają kontakt z ostrymi narzędziami. W asortymencie posiadamy np. model VENICUT5M Deltaplus, który jest bezszwowy i posiada wysoką odporność na przecięcia, a także model RJ-ZARKEV35 posiadający właściwości antyprzecięciowe i odporny na wysokie temperatury, sięgające do 100 stopni C.

Kevlarowe zarękawki dla pracowników

W wielu miejscach pracy pracownicy mają styczność z niebezpiecznymi narzędziami, których nieumiejętne stosowanie może doprowadzić do zranienia. Obowiązkiem pracodawcy jest w takiej sytuacji zapewnić podwładnym prawidłowe zabezpieczenia, które uchronią ich przed przykrym wypadkiem. Do tego właśnie służy odzież ochronna, którą oferujemy w sklepie internetowym Natare. Jedną z jej części są kevlarowe zarękawki dla pracowników, które pozwalają uchronić przedramiona przed oddziaływaniem wysokich temperatur oraz przed zranieniem ostrym narzędziem.

Kavlar to bardzo wytrzymały materiał, który jednocześnie cechuje się niebywałą lekkością, dlatego tak chętnie wybierany jest przez producentów wszelkiego rodzaju materiałów ochronnych, łącznie z kamizelkami kuloodpornymi. Jego zastosowanie gwarantuje ochronę na najwyższym poziomie i skuteczne zabezpieczenie przed różnego rodzaju urazami. Ponadto kevlar jest również ognioodporny i odporny na działanie czynników chemicznych. Jego wielofunkcyjność sprawia, że odzież ochronna z niego wykonana, w tym kevlarowe zarękawki dla pracowników znajdą zastosowanie w różnorodnych zakładach pracy, zwłaszcza w tych, gdzie warunki robocze są wymagające i bywają niebezpieczne.

Zarękawki ochronne

Znajdujące się w ofercie sklepu z odzieżą ochronną i roboczą Natare komfortowe zarękawki z kevlaru dla pracowników posiadają szereg zalet. Jak już wspomnieliśmy, są to produkty bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zabezpieczają przedramiona pracowników przed działaniem substancji chemicznych czy wysokimi temperaturami. Ponadto kevlarowe zarękawki dla pracowników są także odporne na działanie czynników mechanicznych, co jest istotne w przypadku, kiedy użytkownik pracuje z ostrymi, niebezpiecznymi narzędziami. Takie zarękawki skutecznie zabezpieczą go przed skaleczeniami, otarciami i innymi uszkodzeniami skóry przedramion.

Kolejną zaletą zarękawków z kevlaru dla pracowników jest niebywała wygoda ich użytkowania. Jako że kevlar to bardzo lekki materiał, to zarękawki ochronne nie wpływają na jakość pracy. Zapewniają pełny zakres i swobodę ruchu, jednocześnie skutecznie spełniając swoje zadanie. Ich dodatkowym atutem jest idealne przyleganie do kształtu ciała. Zarękawki są rozciągliwe, dzięki czemu idealnie dostosowują się do wielkości każdego przedramienia, nie uciskają, a jednoczenie nie są zbyt luźne. Oferowane modele posiadają otwór na kciuk. Idealnie chronią także nadgarstek oraz część dłoni.

Zarękawki z kevlaru wysokiej jakości

Oferowane przez Natare profesjonalne zarękawki z kevlaru dla pracowników posiadają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu idealnie sprawdzą się dla każdej osoby. Dysponujemy modelami w neutralnych kolorach: szarym i żółtym. Funkcjonalny design produktu sprawia, że swobodnie można go założyć na wszelkiego rodzaju wierzchnią odzież roboczą. Polecamy produkt wszędzie tam, gdzie konieczna jest skuteczna i efektywna ochrony pracowników.

Jeśli zastanawiasz się, który model komfortowych zarękawków z kevlaru wybrać, skontaktuj się z nami. Nasz zespół specjalistów służy pomocą i pomoże wybrać najlepszy produkt na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.