Sandały robocze Beta - idealne obuwie na ciepłe dni i nie tylko

Sandały robocze to jeden z rodzajów obuwia, które zapewnia niezbędne bezpieczeństwo w czasie pracy. To idealne rozwiązanie na upalne dni, ale również podczas wykonywania zawodowych obowiązków, chociażby w ogrzewanych pomieszczeniach. Oczywiście, aby spełniały swoje zadanie w jak najlepszy sposób, należy postawić na wysokiej jakości produkty odznaczające się wysokimi parametrami technicznymi. Tym właśnie charakteryzują sandały robocze Beta na lato.

Dla kogo przeznaczone są sandały Beta? W tych pracach sprawdzą się najlepiej!

Sandały robocze marki Beta to doskonała propozycja m.in. dla mechaników, ogrodników oraz dla wszystkich, którzy wykonują prace porządkowe i magazynowe. To oczywiście nie wszystko. Sprawdzą się również w przypadku znacznie cięższych warunków spotykanych w przemyśle ciężkim lub w rolnictwie. Jak zatem widać obuwie tej właśnie marki odznacza się szczególną uniwersalnością. To właśnie ten aspekt decyduje o ich popularności.

Wybierz odpowiedni model sandałów Beta, który zagwarantuje pełną ochronę i komfort użytkowania

Sandały Beta wyposażone są we wkładki antyprzebiciowe, które zabezpieczają stopę od spodu przed ostrymi przedmiotami. Zawierają także metalowe lub polimerowe  podnoski odpowiadające za ochronę palców przed spadającymi narzędziami o sile uderzenia do 200J. Dzięki temu spełniają wszystkie niezbędne normy dla obuwia klasy S1P. Natomiast wnętrza butów pokryte są wielowarstwowymi podszewkami, które pozwalają utrzymać regularną wymianę powietrza i jednocześnie pochłaniają wilgoć. Z kolei odpowiednio wyprofilowane wymienne wkładki znacząco poprawiają komfort użytkowania. W zależności od indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na warianty wykonane ze skóry zamszowej lub licowej.