Rękawice chemiczne

Gumowe rękawice chemiczne

Wiele miejsc pracy takich jak laboratoria, zakłady farmaceutyczne czy różnego rodzaju produkcje wymagają szczególnej ochrony bezpieczeństwa pracowników. W nich bowiem osoby zatrudnione mają często do czynienia ze szkodliwymi, a nawet żrącymi czy toksycznymi substancjami, które nie mogą mieć kontaktu z ludzką skórą. By odpowiednio zabezpieczyć swoich pracowników, należy zapewnić im kompleksową ochronę w postaci odpowiedniej odzieży, w tym ochronnych rękawic chemicznych, które skutecznie zabezpieczą ręce przed działaniem szkodliwych substancji.

W ofercie sklepu z odzieżą ochronną Natare oferujemy szeroki wybór gumowych rękawic chemicznych. Spełniają one wszelkie wymogi BHP, sięgając po nie, wiesz, że wybierasz wysokiej jakości akcesoria ochronne. Nasze gumowe rękawice chemiczne są odporne na działanie kwasów, różnorodnych toksycznych cieczy czy gazów. Skutecznie zabezpieczą skórę i pozwolą, swobodnie wykonywać codzienne obowiązki pracownicze. 

Ochronne rękawice chemiczne

Ich zaletą jest wykonanie ze sprawdzonych materiałów takich jak neopren, nitryl czy PVC. Część modeli od wewnątrz wyłożona jest bawełną, co zapewnia dodatkowy komfort podczas pracy i zapobiega nadmiernemu poceniu się rąk. Zastosowanie wytrzymałych tworzyw sztucznych gwarantuje 100% bezpieczeństwa nawet w kontakcie z wysoce toksycznymi substancjami.

Ponadto oferowane ochronne rękawice chemiczne cechują się ergonomicznym kształtem, który pozwala na swobodę i precyzję ruchów. To bardzo ważne, o ile zależy nam, by zapewnić pracownikowi jak najlepszą możliwość efektywnego wykonywania codziennych obowiązków. 

W ofercie sklepu Natare znajdziecie rękawice chemiczne o zróżnicowanej długości. Oferujemy wersje zakrywające nadgarstek, a także sięgające za łokieć. Model bez problemu można dostosować do specyfiki pracy w danym zakładzie.

Do tego dysponujemy szerokim wyborem rozmiarów, dzięki czemu każdy dostosuje gumowe rękawice ochronne do swoich potrzeb.

Gumowe rękawice ochronne – szeroki wybór na Natare.pl!

Produkty oferowane w sklepie z odzieżą ochronną Natare to wyroby sprawdzonych i renomowanych marek takich jak Deltaplus, TOUTRAVO czy PETRO. Ci producenci dokładają wszelkich starań, by tworzyć wyroby najwyższej jakości. Doskonale bowiem zdają sobie sprawę, że od jakości wykonania zależy bezpieczeństwo wielu ludzi. Dlatego zapewniają produkty bezpieczne, ergonomiczne i skuteczne, spełniające wszelkie wymogi BHP i obowiązujące normy.

Wybierając gumowe rękawice ochronne od Natare, masz pewność, że stawiasz na bezpieczeństwo i wygodę Twoich pracowników. Poznaj teraz bliżej naszą atrakcyjną ofertę i wybierz najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom model. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę oraz pomoc w wyborze produktów.

Jako specjaliści branży odzieży ochronnej, podpowiemy Ci, które ochronne rękawice chemiczne sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku.