Spodnie krótkie robocze Planam

Podczas pracy w ciepłe dni warto postawić na komfort i wygodę. Sprawdź bermudy robocze od firmy Planam działającej na rynku odzieży bhp już od wielu lat. Podczas upałów krótkie spodnie zapewniają swobodny przepływ powietrza i zapobiegają nadmiernemu poceniu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na krótkie spodenki robocze PLANAM. Posiadamy najbardziej popularne modele spod szyldu tej marki takie jak Highline, Norit, Stretchline czy Canvas

Spodenki Planam

Firma Planam to renomowana marka wśród producentów odzieży roboczej bhp. Spodenki robocze Planam są bardzo odporne na zużycie, nie barwią innych ubrań podczas prania, a także nie kurczą się. Planam słynie z szerokiej rozmiarówki, dzięki czemu każdy znajdzie idealnie dopasowane spodenki. W ofercie firmy Planam spodenki robocze są bardzo funkcjonalne. Wyposażone są w wiele kieszeni i wytrzymałe szlufki na dodatkowy pasek. Wszystko to dla Twojej wygody i komfortu pracy.

Bermudy robocze Planam

Odzież robocza Planam to świetny wybór dla użytkowników ceniących sobie odzież ochronną niezawodną, wygodną o wysokiej jakości. Spodenki ochronne marki Planam to świetny krój, wysoka funkcjonalność a także mocne szwy i wytrzymałe materiały. Projektanci dokonali najwyższych starań aby stworzyć odzież, która świetnie sprawdzi się w okresie wysokich temperatur przy zachowaniu wszystkich aspektów praktycznych. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo szeroki wybór odzieży roboczej począwszy od długich spodni roboczych Planam po kurtki robocze Planam, koszule flanelowe oraz odzież ostrzegawczą trudnopalną.