Odzież antystatyczna Deltaplus

Sprawdzona i wysokiej jakości odzież antystatyczna Deltaplus

Odzież robocza obejmuje wiele produktów, wśród których należy wymienić także wysokiej jakości odzież antystatyczną Deltaplus. W ofercie naszego sklepu internetowego natare.pl można znaleźć ubrania wielu uznanych, jak i cenionych marek. Dzięki temu każdy klient znajdzie tu idealny produkt dla swoich pracowników. Asortyment sklepu natare.pl obejmuje wiele pozycji o właściwościach antystatycznych, wśród których należy wymienić między innymi: skarpety, spodnie ogrodniczki, spodnie do pasa, skarpety, bluzy, fartuch czy kurtkę zimową. 

Odzież ta doskonale sprawdzi się w licznych zakładach przemysłowych, jak i laboratoriach badawczych. Są to również niezbędne produkty w czasie pracy z materiałami łatwopalnymi, ponieważ wykorzystany w czasie ich produkcji materiał chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki temu znacząco poprawia się bezpieczeństwo każdego pracownika w trakcie wykonywanych obowiązków. Sama praca staje się efektywniejsza oraz bardziej komfortowa, gdyż odzież ta nie krępuje ruchów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty znajdującej się na natare.pl! Życzymy udanych zakupów!

Zainwestuj w wysokiej jakości odzież antystatyczną Deltaplus!

W sklepie internetowym natare.pl można znaleźć wiele atrakcyjncyh propozycji pod względem ceny, ale i posiadanych właściwości przez produkty. W trakcie kompletowania zestawu do pracy, nie powinno zapominać się o skarpetkach. Warto zauważyć, że dobrze dopasowany model zapobiega powstawaniu odcisków oraz otarć. Ten element garderoby to także wysokiej jakości odzież antystatyczna Deltaplus, która  doskonale chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Produkt ten w zależności od wykorzystanego materiału w czasie produkcji, może również: dobrze odprowadzać wilgoć, stanowić doskonałą warstwę izolacyjną, zapewniać amortyzację. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą skarpet roboczych, ponieważ nasz asortyment zawiera szeroką gamę rozmiarów oraz wysokiej jakości produkty!

Wygodne skarpety antystatyczne Deltaplus

Skarpety robocze to jeden z ważniejszych elementów garderoby każdego pracownika, ponieważ wpływa na odczuwany komfort przez stopy w trakcie pracy. Bardzo praktycznym produktem są z pewnością skarpety antystatyczne Deltaplus, które posiadają szereg atutów. To przede wszystkim bezuciskowy i miękki ściągacz, a także sprasowanie stopniowane z Lycra(R). Dodatkowo model ten posiada właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Podeszwa Nostatex(R) zapobiega poceniu się stopy, jednocześnie wzmacnia skarpety na na pięcie oraz palcach. Model ten został poddany specjalnej obróbce Prewashed, która zapobiega kurczeniu się. W składzie skarpetek można znaleźć: 64% bawełny,17% poliamidu, 16% Nostatex(R) oraz 3% Lycra(R). Produkt ten dostępny jest w dwóch uniwersalnych rozmiarach, mianowicie: 39 - 42 oraz 43 - 46. Warto również zauważyć, że w ofercie natare.pl skarpetki te można zakupić w jednym z dwóch kolorów, czyli: khaki - zielony lub czarno - szary.