Czapki z daszkiem

Ochrona głowy przed wiatrem i promieniami słonecznymi przy jednoczesnej ochronie oczu? Czapki z daszkiem zapewniają właśnie taką podwójną ochronę, dlatego często wybierane są jako robocze okrycie głowy. W zależności od warunków, w jakich pracujemy, dobieramy czapkę, która będzie idealnie odpowiadać naszym potrzebom. W ciepłe i słoneczne dni najlepiej sprawdzają się cienkie, przewiewne czapki, które dają ochronę przed silnym słońcem, więc nawet podczas wielogodzinnej pracy nie przegrzejemy się – dbamy o komfort podczas pracy, ale przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo. Dodatkowo możemy zwiększyć naszą widoczność na drodze czy jej poboczu, jeśli założymy odblaskową czapkę z daszkiem.

Na zimę najlepsze są ocieplane czapki, które grzeją głowę, a w razie potrzeby także uszy. Wystarczy, że odepniemy nauszniki, a w te najchłodniejsze dni czapka z daszkiem z powodzeniem może zastąpić tradycyjną czapkę. Zimą także musimy dbać o ochronę oczu przed promieniami UV, dlatego ocieplana czapka z daszkiem niejednokrotnie jest wygodniejsza i bardziej funkcjonalna, niż zimowa czapka bawełniana.

W naszej ofercie znajdziecie czapki takich cenionych producentów odzieży roboczej jak Delta Plus, Verona czy Beta. Wszystkie czapki wykonane są z trwałych materiałów. Letnia czapka z daszkiem uszyta jest z poliestru i bawełny, natomiast zimowa ma kilka warstw – zewnętrzna warstwa jest z poliamidu, wypełnienie z poliestru, podszewka zaś z bawełny. Czapki dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu czapkę dopasujesz kolorem do koloru odzieży roboczej. Możliwość regulacji obwodu czapki umożliwia dopasowanie rozmiaru do wielkości głowy, dlatego będą mogli w nich chodzić wszyscy pracownicy. Na czapkach zmieści się także miejsce na logo firmy.

Szeroki wybór ochronnych czapek z daszkiem

Czapki z daszkiem nigdy nie wychodzą z mody! Pierwszy model czapki z daszkiem, czyli tzw. bejsbolówka powstała w 1954 roku w U.S.A. Jak sama nazwa wskazuje, na początku nosili je bejsboliści, którzy w ten sposób mieli nie tylko chronić swoje oczy przed słońcem, ale również reklamować swoją drużynę poprzez naszyte na czapce logo oraz barwy. Z czasem czapka weszła na stałe do mainstreamu i stała się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Obecnie noszą ją wszyscy – od dzieci w przedszkolu po gwiazdy i celebrytów.

Czapka z daszkiem nie tylko fajnie wygląda, ale również ma wiele praktycznych zastosowań. Ze względu na jej lekki krój, noszona jest zazwyczaj latem w trakcie upałów, wietrznej pogody lub wielogodzinnej ekspozycji na słońce. Również w trakcie uprawiania sportów na świeżym powietrzu, kiedy temperatura naszego ciała wzrasta i jesteśmy o wiele bardziej narażeni na czynniki atmosferyczne. W sklepie internetowym Natare znajdziemy szeroki wybór lekkich i przewiewnych czapek z daszkiem wykonanych z materiałów wysokiej jakości. 

Wygodne czapki z daszkiem BHP

Jednak czapki z daszkiem sprawdzą się nie tylko latem. Ostatnio klimat znacznie się ociepla, przez co jesień i zima niekoniecznie oznaczają chłód i minusowe temperatury. Dlatego wiele uniwersalnych modeli czapek z daszkiem sprawdzi się również w trakcie całego roku. Doskonale pozwolą ochronić wzrok przed ostrym słońcem, bez konieczności noszenia okularów przeciwsłonecznych, jeśli jest to niemożliwe. W sklepie Natare znajdziemy też model zimowej czapki z daszkiem! Została ona tak zaprojektowana, aby chronić przed chłodem dzięki miękkiej i ciepłej podszewce. Tego typu czapki posiadają również dodatkowe osłonki na uszy z możliwością podpięcia. To praktyczne oraz komfortowe rozwiązanie dla osób pracujących na świeżym powietrzu. 

Odblaskowe czapki z daszkiem

Jeśli prowadzimy aktywny tryb życia i lubimy ruch na świeżym powietrzu o różnych porach dnia, odblaskowa czapka z daszkiem będzie dla nas świetnym rozwiązaniem. Zapewni nam bowiem nie tylko ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również bezpieczeństwo i widoczność bardzo wczesnym rankiem, tuż po zmroku, a nawet w nocy. Jeśli więc nasz tryb życia nie pozwala na np. jogging w ciągu dnia, to warto zaopatrzyć się w czapkę z odblaskowym detalem.

Ponadto dla osób pracujących o różnych porach dnia, odblaskowa czapka z daszkiem również może być praktycznym oraz bezpiecznym rozwiązaniem. Tym bardziej, że większość czapek z daszkiem w sklepie Natare, posiada z tyłu wygodną regulację, dzięki czemu każdy model ma uniwersalny rozmiar. Umożliwia to dopasowanie wielkości czapki do indywidualnych potrzeb. 

Poznaj ofertę w najlepszej cenie, w internetowym sklepie Natare.pl i wyposaż swoich pracowników w wygodne ubrania i dodatki na każdą pogodę.