Maseczki, półmaski przeciwwirusowe, przeciwpyłowe, FFP3, FFP2, FFP1

Ochrona dróg oddechowych

Szeroka oferta maseczek, półmasek oraz masek pełnotwarzowych z filtrami FFP3, FFP2, FFP1 z przeznaczeniem do ochrony górnych dróg oddechowych przez zagrożeniami wirusowymi, bakteryjnymi, gazami niebezpiecznymi. Maseczki z filtrami FFP2 idealnie sprawdzają się do ochrony przed pyłami i znajdą zastosowanie na stolarniach jak i podczas prac remontowych i budowlanych. 

Praca na budowie, w wielu gałęziach przemysłu - w tym w przemyśle wydobywczym czy drzewnym, a także chemicznym - często naraża pracowników na kontakt z pyłem. Nawet krótka ekspozycja na pył i kurz bez odpowiedniego zabezpieczenia może narazić pracownika na poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też zgodnie z wymogami BHP, w miejscach, gdzie powstaje pył, wymagane są maseczki przeciwpyłowe. Dzięki nim, ryzyko urazu czy choroby zawodowej wyraźnie się zmniejsza.

Nowoczesne maseczki przeciwpyłowe w dobrej cenie

W katalogu naszego sklepu internetowego czeka na Państwa szeroki wybór akcesoriów zapewniających profesjonalną ochronę dróg oddechowych przed pyłem – zarówno maseczki i półmaski przeciwpyłowe, jak i maski pełno twarzowe i specjalne filtry. Wszystkie artykuły zostały dostosowane do potrzeb BHP firm działających w różnorodnych gałęziach przemysłu.

Dystrybuujemy wyłącznie półmaski przeciwpyłowe i inne akcesoria do ochrony dróg oddechowych pochodzące od cenionych producentów – między innymi francuskiej firmy Deltaplus. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – odpornych na zniszczenie i zapewniających profesjonalną filtrację powietrza. Praca w nich jest komfortowa i bezpieczna.

Kupując akcesoria zapewniające ochronę dróg oddechowych w naszym sklepie, stawiają Państwo na nowoczesne i niezawodne produkty, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dobra cena. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień. Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju.