Maseczki, półmaski przeciwwirusowe, przeciwpyłowe, FFP3, FFP2, FFP1

Ochrona dróg oddechowych

Szeroka oferta maseczek, półmasek oraz masek pełnotwarzowych z filtrami FFP3, FFP2, FFP1 z przeznaczeniem do ochrony górnych dróg oddechowych przez zagrożeniami wirusowymi, bakteryjnymi, gazami niebezpiecznymi. Maseczki z filtrami FFP2 idealnie sprawdzają się do ochrony przed pyłami i znajdą zastosowanie na stolarniach jak i podczas prac remontowych i budowlanych. 

Półmaska filtrująca XF 310V FFP3 NR D
Półmaska filtrująca doskonałej jakości z zaworkiem wydechowych. przeznaczona do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych oraz ciekłych.
4,99 zł
Maseczka medyczna na gumkę II R 8% VAT BFE
Maseczka medyczna Polskiego producenta na gumkę II R 8% VAT (BFE >= 98%)
Opakowanie:

50szt (Pudełeczko kartonowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
13,99 zł
Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.

Maseczki przeciwpyłowe- Zadbaj o siebie już teraz!

Praca na budowie, w wielu gałęziach przemysłu. W tym w przemyśle wydobywczym czy drzewnym, a także chemicznym.  Często naraża pracowników na kontakt z pyłem. Nawet krótka ekspozycja na pył i kurz. Bez odpowiedniego zabezpieczenia może narazić pracownika na poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też zgodnie z wymogami BHP, w miejscach, gdzie powstaje pył, wymagane są maseczki przeciwpyłowe. Dzięki nim, ryzyko urazu czy choroby zawodowej wyraźnie się zmniejsza.

Nowoczesne maseczki przeciwpyłowe w dobrej cenie

W katalogu naszego sklepu internetowego czeka na Państwa szeroki wybór akcesoriów. Zapewniających profesjonalną ochronę dróg oddechowych przed pyłem – zarówno maseczki i półmaski przeciwpyłowe. Jak i maski pełno twarzowe i specjalne filtry. Wszystkie artykuły zostały dostosowane do potrzeb BHP firm działających w różnorodnych gałęziach przemysłu.

Dystrybuujemy wyłącznie półmaski przeciwpyłowe i inne akcesoria do ochrony dróg oddechowych. Pochodzące od cenionych producentów – między innymi francuskiej firmy Deltaplus. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – odpornych na zniszczenie i zapewniających profesjonalną filtrację powietrza. Praca w nich jest komfortowa i bezpieczna.

Kupując akcesoria zapewniające ochronę dróg oddechowych w naszym sklepie, stawiają Państwo na nowoczesne i niezawodne produkty. Które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dobra cena. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień. Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju.