Maseczki, półmaski przeciwwirusowe, przeciwpyłowe, FFP3, FFP2, FFP1

Ochrona dróg oddechowych

Szeroka oferta maseczek, półmasek oraz masek pełnotwarzowych z filtrami FFP3, FFP2, FFP1 z przeznaczeniem do ochrony górnych dróg oddechowych przez zagrożeniami wirusowymi, bakteryjnymi, gazami niebezpiecznymi. Maseczki z filtrami FFP2 idealnie sprawdzają się do ochrony przed pyłami i znajdą zastosowanie na stolarniach jak i podczas prac remontowych i budowlanych. 

Maska z filtrem FFP2 ochronna - OPHARM
Wysyłka w 24H
Półmaska typu FFP2 bez zaworka wyprodukowana w POLSCE przez firmę OPHARM. Klasa ochrony FFP2 równa jest klasie ochrony popularnych chińskich maseczek KN95.
9,47 zł
Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.
19,99 zł
Maseczka higieniczna na gumkę 23% VAT BFE
Maseczka higieniczna Polskiego producenta na gumkę 23% VAT (BFE >= 95%)
Opakowanie:
50szt (Opakowanie foliowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
34,98 zł

Praca na budowie, w wielu gałęziach przemysłu - w tym w przemyśle wydobywczym czy drzewnym, a także chemicznym - często naraża pracowników na kontakt z pyłem. Nawet krótka ekspozycja na pył i kurz bez odpowiedniego zabezpieczenia może narazić pracownika na poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też zgodnie z wymogami BHP, w miejscach, gdzie powstaje pył, wymagane są maseczki przeciwpyłowe. Dzięki nim, ryzyko urazu czy choroby zawodowej wyraźnie się zmniejsza.

Nowoczesne maseczki przeciwpyłowe w dobrej cenie

W katalogu naszego sklepu internetowego czeka na Państwa szeroki wybór akcesoriów zapewniających profesjonalną ochronę dróg oddechowych przed pyłem – zarówno maseczki i półmaski przeciwpyłowe, jak i maski pełno twarzowe i specjalne filtry. Wszystkie artykuły zostały dostosowane do potrzeb BHP firm działających w różnorodnych gałęziach przemysłu.

Dystrybuujemy wyłącznie półmaski przeciwpyłowe i inne akcesoria do ochrony dróg oddechowych pochodzące od cenionych producentów – między innymi francuskiej firmy Deltaplus. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – odpornych na zniszczenie i zapewniających profesjonalną filtrację powietrza. Praca w nich jest komfortowa i bezpieczna.

Kupując akcesoria zapewniające ochronę dróg oddechowych w naszym sklepie, stawiają Państwo na nowoczesne i niezawodne produkty, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dobra cena. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień. Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju.