Maseczka higieniczna na gumkę 23% VAT BFE
Maseczka higieniczna Polskiego producenta na gumkę 23% VAT (BFE >= 95%)
Opakowanie:
50szt (Opakowanie foliowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
34,98 zł
Nowy
Maseczka higieniczna na gumkę BFE 10szt
Wysyłka 24H
Maseczka higieniczna Polskiego producenta na gumkę 23% VAT (BFE >= 95%)
Opakowanie:
10szt (Opakowanie foliowe)
4,10 zł

Praca na budowie, w wielu gałęziach przemysłu - w tym w przemyśle wydobywczym czy drzewnym, a także chemicznym - często naraża pracowników na kontakt z pyłem. Nawet krótka ekspozycja na pył i kurz bez odpowiedniego zabezpieczenia może narazić pracownika na poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też zgodnie z wymogami BHP, w miejscach, gdzie powstaje pył, wymagane są maseczki przeciwpyłowe. Dzięki nim, ryzyko urazu czy choroby zawodowej wyraźnie się zmniejsza.

Nowoczesne maseczki przeciwpyłowe w dobrej cenie

W katalogu naszego sklepu internetowego czeka na Państwa szeroki wybór akcesoriów zapewniających profesjonalną ochronę dróg oddechowych przed pyłem – zarówno maseczki i półmaski przeciwpyłowe, jak i maski pełno twarzowe i specjalne filtry. Wszystkie artykuły zostały dostosowane do potrzeb BHP firm działających w różnorodnych gałęziach przemysłu.

Dystrybuujemy wyłącznie półmaski przeciwpyłowe i inne akcesoria do ochrony dróg oddechowych pochodzące od cenionych producentów – między innymi francuskiej firmy Deltaplus. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – odpornych na zniszczenie i zapewniających profesjonalną filtrację powietrza. Praca w nich jest komfortowa i bezpieczna.

Kupując akcesoria zapewniające ochronę dróg oddechowych w naszym sklepie, stawiają Państwo na nowoczesne i niezawodne produkty, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dobra cena. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień. Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju.